Vyhľadáme vám skutočných odborníkov Zadajte názov služby a zvyšok nechajte na nás

Aglez - masáže

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Masáže - klasická, s lávovými kameňmi, medová, japonská, indická, Broussova, Dornova, čokoládová, zoštíhľujúca, liečenie sviečkami Tádé, body wrap, rašelinový zábal, termomasážna posteľ.

Preferovaná komunikácia: e-mail / osobne / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Aké skúsenosti, zručnosti, kvalifikácie alebo školenia z vás robia tú pravú firmu pre vykonanie práce?

Je vaša firma poistená v prípade vytvorenia škody a garantujete zákazníkom spokojnosť so službami vašej firmy?

Čo najskôr potrebujete vedieť, aby ste dokázali zákazníkovi poskytnúť cenovú ponuku?

Otváracie hodiny
Pondelok -
Utorok -
Streda -
Štvrtok -
Piatok -
Sobota -
Nedeľa -
Zatvorené


Aglez - masáže poskytuje nasledujúce služby
 • Klasická masáž
 • Masáže lávovými kameňmi
 • Harmonizácia a liečenie čakier
 • Bankovanie
 • Medová masáž
 • BODY BASIC - zoštíhlujúca masáž
 • Japonská masáž
 • Indická masáž
 • Broussova masáž
 • Dornova masáž
 • Body wrap
 • Čokoládová masáž
 • BODY BASIC - zoštíhlujúca masáž
 • Klasická masáž:

  Je masáž, ktorá uvoľňuje napätie svalov, povzbudzuje krvný obeh a pomáha odstrániť tonusy. Terapeutický dotyk rúk odčerpáva duševný stres a navodí emocionálnu rovnováhu.

  Medová detoxikačná masáž:

  Medová detoxikačná masáž prečisťuje celý organizmus od usadenín, ktoré sa v priebehu rokov v tele nahromadili. Je vhodná pri vyčerpaní a slabosti. Odstraňuje migrénu, nespavosť, alergie,( pokiaľ nie je alergia na med.), reumatizmus a črevné problémy.

  Masáž lávovými kameňmi:

  Lávové kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu a dobíjajú novou. Masáž stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, postupne prehrieva celé telo, pomáha k detoxikácii organizmu, vyrovnáva energiu v tele a úžasne harmonizuje telo a myseľ.

  Japonská masáž tváre:

  Je masáž založená na jemnom prehrievaní pokožky. Ide o veľmi jemnú relaxačnú masáž uvoľňujúcu nielen lymfu ale aj psychiku. Masíruje sa polodrahokamovými donutami, ktoré sa zohrievajú na 38 stupňov C.

  BODY BASIC – zoštíhľujúca masáž:

  Masáž pôsobí na celkovú regeneráciu organizmu a podporu imunity. Po sedatívnej masáži sa spevňuje svalstvo, pokožka, zabraňuje tvorba celulitídy, zabezpečuje pružnosť svalov, spriechodňuje lymfatický systém, naštartuje metabolizmus a má detoxikačné účinky.

  Indická masáž hlavy – antistresová:

  Táto technika sa v Indii využíva viac ako tisíc rokov. Sústreďuje sa na hlavu vlasy, ktoré sú po nej zdravé a pevné. Postupne sa táto technika rozšírila na krk, plecia a ramená. Zmierňuje príznaky stresu, poskytuje úľavu a celkovú relaxáciu.

  Reflexná masáž:

  Masáž celej plochy chodidiel má veľký výzman, lebo stimuluje celé telo čím dochádza k celkovej regenerácii organizmu. Touto masážou sa odstraňujú stavy vyčerpania a podráždenosti, nespavosti, depresie, bolesti hlavy – migrény, poruchy traktu a všetkých vnútorných orgánov.

  Broussova masáž:

  Veľmi jemná doplnková masáž, ktorá je používaná aj u ťažko chorých pacientoch. Táto masáž je ošetrením, ktoré dokáže odstrániť nielen telesné, ale aj duševné napätie. Jedným z hlavných účinkov, mimo šetrného napínania chrbtice je pri pravidelnom opakovaní možnosť regenerácie namáhaných a opotrebovaných platničiek.

  Indikácie:

  všetky chronické a degeneratívne ochorenia chrbtice a kĺbov. Zápal sedacieho nervu, náhle a prudké bolesti v krížoch. Vysunutie medzistavcových platničiek, preťažená chrbtica, poškodenie krčnej chrbtice, nepríjemné pocity v svaloch a kostiach. Bolesti v ramenách a rukách, bolesti hlavy, bolesti v hrudnej a brušnej chrbtici.

  Dornova metóda:

  Zaoberá sa dvoma hlavnými oblasťami:

  a/ nesprávne postavenie kĺbov
  b/nesprávne držanie a blokády na chrbtici

  Brány energie, kĺby a stavce môžu byť pomocou tejto metódy bezpečne uvedené do správnej polohy. Deje sa za aktívnej účasti klienta prirodzeným, voľným pohybom človeka. Často sa odstránia uvoľnením blokád aj psychické problémy.

  Bankovanie:

  je alternatívna liečebná metóda, pri ktorej sa sklenené banky rôzneho tvaru a veľkosti nahriate zvnútra teplým vzduchom prikladajú na kožu a podtlakom sa na ňu prisajú. Podtlak v banke vtiahne časť kože i podkožia do banky, spôsobí silné prekrvenie, prehriatie ošetroveného povrchu kože. Správne používaná metóda je neškodná a nevyvoláva vedľajšie účinky.Jej úspechy bývajú presvedčivé a dostavujú sa pomerne rýchle. Hlavným cieľom bankovania je posilniť samoliečiace sily organizmu, dať ich do pohybu aktivizovať a regenerevať celý organizmus a zvyšovať jeho výkonnosť.

  Luxusná - čokoládová masáž:

  Vedecké výskumy dokázali, že kakao dokáže pozitívne vplývať na krvný tlak, preto sa odporúča ako prevencia ako aj liečba hypertenzie.Bol zistený pokles hladiny cholesterolu v krvi. Kakaové bôby obsahujú flavonoidy (anti oxidačné látky ) , ktoré napomáhajú hladkému fungovaniu ciev a tak znižovať riziko srdečných ochorení a okrem toho chuť a vôňa čokolády má priaznivé účinky na psychiku. Táto masáž je vynikajúca na zjemnenie pokožky, odstraňovanie celulitídy, odplavenie toxických látok z tela, odbúranie stresu. Navodí uvoľnenie , pohodu a najdôležitejšie je , že sa klient cíti vynikajúco pre dokonalý luxus z masáže.

  Dornova technika - Zaoberá sa dvoma hlavnými oblasťami:

  a/nesprávne postavenie kĺbov
  b/nesprávne držanie a blokády na chrbtici.

  Brány energie,kĺby a stavce môžu byť pomocou tejto metódy bezpečne uvedené do správnej polohy. Deje sa to za aktívnej účasti klienta prirodzeným,voľným pohybom. Často sa odstránia uvolnením blokád aj psychické problémy.

  1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

  Napíšte vlastné hodnotenie

  Hodnotíte: Aglez - masáže

  Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

  Prosíme vás, aby ste nehodnotili firmu, ak ste akýmkoľvek spôsobom prepojený s vlastníkom alebo zamestnancami tejto firmy.

  Hodnotenie:
  1 hviezda - Neodporúčam
  2 hviezdy - Mal som aj lepšiu skúsenosť
  3 hviezdy - Priemer
  4 hviezdy - Spokojnosť
  5 hviezd - Som nadšený

  Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

   ***************
  Spokojnosť

  Pokyny pre správne hodnotenie

  Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

  Čo robiť:

  • uveďte čo najviac podrobností
  • buďte objektívny
  • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
  • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
  • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
  • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

  Čo nerobiť:

  • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
  • nezveličujte fakty
  • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
  • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu
  
  Vytvoriť požiadavku

  Vytvoriť požiadavku

  Máte záujem využiť naše služby? Vyplňte jednoduchý formulár s vašou požiadavkou.

  Priblížte nám vašu požiadavku

  Vaše kontaktné údaje

  * Povinne vyplnené polia

  Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ súhlasíte so spracovaním údajov špecifikovaných v tomto formulári prevádzkovateľom flavio.sk. Firmám, ktoré vám dokážu pomôcť s vami vytvorenou požiadavkou týmto povoľujete kontaktovať vás na vami zadanom telefónom čísle a na vami zadanej e-mailovej adrese za účelom spracovania vašej požiadavky. Odoslaním požiadavky súhlasíte s Podmienkami používania na flavio.sk. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na podpora@flavio.sk.