Vyhľadáme vám skutočných odborníkov Zadajte názov služby a zvyšok nechajte na nás

apex Banská Bystrica s.r.o.

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Vchodové dvere máme v sortimente ako pre vstupy do bytov, tak i exteriérové pre vchody do domov a taktiež bezpečnostné dvere BEDEX pre požiadavky na zvýšenú bezpečnosť. Je možná i výroba atypických dverí.

Zaoberáme sa i špeciálnymi dverami a to protipožiarnymi, olovenými i dverami protihlukovými. Môžete si u nás objednať i atypické dvere, dvere posuvné, zárubne so svetlíkmi, zalamovacie (lamelové) dvere, interiérové dvere zásuvné do steny, dvere zo skla a podobne.

Preferovaná komunikácia: e-mail / osobne / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Aké skúsenosti, zručnosti, kvalifikácie alebo školenia z vás robia tú pravú firmu pre vykonanie práce?

Je vaša firma poistená v prípade vytvorenia škody a garantujete zákazníkom spokojnosť so službami vašej firmy?

Čo najskôr potrebujete vedieť, aby ste dokázali zákazníkovi poskytnúť cenovú ponuku?

apex Banská Bystrica s.r.o. logo
Otváracie hodiny
Pondelok 8:00 - 17:00
Utorok 8:00 - 17:00
Streda 8:00 - 17:00
Štvrtok 8:00 - 17:00
Piatok 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 12:00
Nedeľa Zatvorené
Zatvorené
Overená firma


Vážené dámy a páni, naša spoločnosť sa zaoberá dverami a problematikou kovaní, uzamykania a príslušenstva pre dvere. Túto problematiku riešime vo veľkej šírke, komplexnosti a profesionalite.

Naše interiérové dvere majú dotvárajú vášu predstavu o životnom štýle a bývaní. Ponúkame interiérové dvere do bytov, rodinných domov, hotelov, kancelárii i výrobných priestorov. Naše interiérové dvere sú v širokej škále modelov a kvalitnom vyhotovení dverného krídla a zárubne. Zaoberáme sa aj dveremi na mieru, avšak cena takýchto dverí je vždy vyššia ako cena bežného sortimentu. Ak potrebujete lacné dvere, klepnite nižšie na odkaz "Akcia na dvere".

Vchodové dvere máme v sortimente ako pre vstupy do bytov, tak i exteriérové pre vchody do domov a taktiež bezpečnostné dvere BEDEX pre požiadavky na zvýšenú bezpečnosť. Je možná i výroba atypických dverí.

Zaoberáme sa i špeciálnymi dverami a to protipožiarnymi, olovenými i dverami protihlukovými. Môžete si u nás objednať i atypické dvere, dvere posuvné, zárubne so svetlíkmi, zalamovacie (lamelové) dvere, interiérové dvere zásuvné do steny, dvere zo skla a podobne.

Naše zabudované dvere môžete vidieť napr. na týchto stavbách: Dekanát UMB Banská Bystrica, bytovka na Zelenej ulici B.B., VÚB Wustenrot Bratislava, Konzulát NSR, domy v Zámockej uličke, Domov dôchodcov v Dubovej, Otex Zvolen, Dánske veľvyslanectvo v Bratislave, Erdodiho palác v Bratislave, vo Vedeckej knižnici v Banskej Bystrici, Vodárne v Rimavskej Sobote a Žiari nad Hronom, Domov sociálnych služieb BB, Hotel Color, Stanica Horskej služby v Demänovskej doline, Shopping centrum EUROPA v BB, Banský úrad v Banskej Štiavnici, Krajský súd v BB, ÚPSVAR v B. Štiavnici, Parkovací dom a bowling vo Zvolene, olovené dvere na pracovisku kontroly zvarov v Podbrezovských Železiarňach, Výcvikový objekt Slávia pre vojsko NATO na Lešti, Vojenská nemocnica v Ružomberku, Požiarna zbrojnica v Krupine, Plaváreň v Banskej Bystrici, Kúpele v Brusne, bytový dom na Fortničke v B. Bystrici, protipožiarne dvere vo velínoch v Podbrezovských Železiarňach, Daňový úrad v Brezne, Hotel Tenis vo Zvolene, Banský Úrad v Banskej Štiavnici, SAP v Bratislave, Ober banka v Trenčíne, Ober banka v Banskej Bystrici, elektronické uzamykanie bytovky v Podlaviciach v Banske Bystrici, Hasičská zbrojnica na Ponikách, ZŠ v Polomke, bytový dom v Župove, elektronické uzamykanie hostinca v Kremničke, a množstvo rodinných domov po celom Slovensku.

Zaoberáme sa dovozom, veľkoobchodom, maloobchodom a taktiež výrobou a montážami. Vyrábame kľúče, vložky na jeden kľúč, menovky, tabule, informačné systémy a podobne. Disponujeme chráneným profilom pre výrobu bezpečnostných vložiek zámkov, čím garantujeme výrobu len legálnych kópií kľúčov. Zúčastňujeme sa na tématicky vhodných výstavách.

 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: apex Banská Bystrica s.r.o.

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Prosíme vás, aby ste nehodnotili firmu, ak ste akýmkoľvek spôsobom prepojený s vlastníkom alebo zamestnancami tejto firmy.

Hodnotenie:
1 hviezda - Neodporúčam
2 hviezdy - Mal som aj lepšiu skúsenosť
3 hviezdy - Priemer
4 hviezdy - Spokojnosť
5 hviezd - Som nadšený

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu

Vytvoriť požiadavku

Vytvoriť požiadavku

Máte záujem využiť naše služby? Vyplňte jednoduchý formulár s vašou požiadavkou.

Priblížte nám vašu požiadavku

Vaše kontaktné údaje

* Povinne vyplnené polia

Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ súhlasíte so spracovaním údajov špecifikovaných v tomto formulári prevádzkovateľom flavio.sk. Firmám, ktoré vám dokážu pomôcť s vami vytvorenou požiadavkou týmto povoľujete kontaktovať vás na vami zadanom telefónom čísle a na vami zadanej e-mailovej adrese za účelom spracovania vašej požiadavky. Odoslaním požiadavky súhlasíte s Podmienkami používania na flavio.sk. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na podpora@flavio.sk.