Potrebujete niečo opraviť, postaviť alebo upraviť? Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaných odborníkov na rôzne služby
Navigovať

Autoglas - logo

Viac pohľadov

Adresa firmy

Zavarská 10/B
917 01 Trnava

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Webstránka firmy

http://www.autoglas.sk/

Pridať hodnotenie

Napísať správu

AUTOGLAS, s.r.o.

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Firma bola založená na jeseň 1992 s úzkou špecializáciou na opravy čelných skiel. Tento druh služieb bol v tej dobe veľmi špecifický a naša firma bola jednou z prvých na Slovensku, ktorá prevádzala opravy autoskiel. Postupne sme pridávali ďaľšie činnosti a presťahovaním sa do novostavby terajších priestorov sa naše služby dostali na kvalitatívne novú, vyššiu úroveň.

Preferovaná komunikácia: e-mail / osobne / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Našim zákazníkom poskytujeme opravu, výmenu a predaj autoskiel na osobné, nákladné vozidlá a autobusy všetkých typov a značiek za úzkej spolupráce s poisťovňami. Prevádzame servis autoklimatizácií, diagnostiku vozidiel, výmeny olejov a filtrov. Montujeme ťažné zariadenia, denné LED svetlá. Ponúkame širokú paletu žiaroviek, xenónových výbojok a samozrejme aj ich výmenu. Zároveň sme priamym dovozcom a predajcom kompletného sortimentu renomovanej švédskej firmy THULE, či už sa jedná o autoboxy, snehové reťaze, strešné nosiče, držiaky bicyklov a mnohé iné.

Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na spokojnosť zákazníkov, ktorým ponúkame nadštandardné služby za prijateľné ceny.

AUTOGLAS, s.r.o. logo
Otváracie hodiny
Pondelok 8:00 - 17:00
Utorok 8:00 - 17:00
Streda 8:00 - 17:00
Štvrtok 8:00 - 17:00
Piatok 8:00 - 17:00
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené
Dodatočné informácie
V sobotu otvorené len po dohode.
Array Zatvorené
Overený odborník


Máte záujem o využitie našich služieb? Vytvorte požiadavku alebo nás kontaktujte telefonicky.

Chcete zistiť o našich službách viac? Navštívte naše webové stránky.

V prípade akýchkoľvek otázok, využite možnosť "Napísať správu".

Ponúkané služby

 • Autosklo
 • Autoservis

Autosklo

Oprava autoskla

Autosklo - oprava

Opravu prevádzame osvedčenou rakúskou technológiou ROGER'S, ktorej kvalita je preverená tisíckami zákazníkov. S opravami čelných skiel sme začali už v roku 1992 ako jedny z prvých na Slovensku, vďaka čomu máme v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Na prevedenú opravu poskytujeme doživotnú záruku!

V krátkosti - podstata opravy spočíva v odsatí vzduchu z poškodenia pomocou podtlaku a následného vstreknutia polymérnej živice, ktorá sa ku koncu opravy vytvrdzuje UV lampou. Tento proces sa niekoľko krát opakuje za účelom dokonalého odstránenia poškodenia. Na konci procesu sa povrch skla v mieste poškodenia zalešťuje.

Oprava 1 až 2 poškodení zaberie z vášho času približne 45 - 60 minút, pri oprave viacerých poškodení sa môže čas strávený v našej firme mierne predľžiť (nie však dramaticky!). Opravu čelných skiel robíme väčšinou na počkanie, zákazníci môžu u nás zatiaľ stráviť čas pri káve a zaujímavom čítaní.

V priestoroch určených pre našich zákazníkov je k dispozícií Free WIFI prístup na internet.

Bolo by zavádzajúce tvrdiť, že opravou poškodenie úplne zmizne. Vzhľadom na to, že čelné sklo je číry, transparentný materiál, podrobený neustále našej pozornosti, nepatrná stopa po poškodení vždy zostane. Kto Vám tvrdí opak, nehovorí pravdu.

Po oprave čelného skla poskytujeme zákazníkom certifikačnú kartičku, ktorá osvedčuje, že oprava bola vykonaná homologizovanou a schválenou metódou.

Spolupráca s poisťovňami, bezhotovostná oprava čelného skla

Väčšina poisťovní poskytuje svojim klientom, ktorí majú uzatvorené havarijné poistenie na svoje vozidlo, bezplatnú opravu ich čelného skla nezávisle od výšky spoluúčasti. Pretože cena opravy čelného skla väčšinou nedosahuje výšku vašej spoluúčasti, normálne by poisťovne nevyplatili žiadne poistné plnenie. V prípade opráv autoskiel však pristúpili k preventívnemu kroku a tieto opravy u zmluvných partnerov preplácajú bez straty bonusu.

Ak ste si havarijne poistili vaše vozidlo v poisťovni Allianz - Slovenská poisťovňa, Axa poisťovňa, Generali Slovensko poisťovňa, Kooperatíva a Komunálna poisťovňa, Uniqa poisťovňa, ČSOB Poisťovňa alebo Wustenrot poisťovňa, máte nárok na bezhotovostnú opravu čelného skla. Samozrejme aj tu platí, že platci DPH u nás musia túto daň zaplatiť.

Pre väčšinu poisťovní na našom trhu vykonávame aj obhliadky poškodených čelných skiel. Informujte sa u nás o tejto možnosti a ušetrite si čas a taktiež peniaze.

Hotovostná oprava čelného skla

Ak Vaše vozidlo alebo čelné sklo nie je poistené, nechcete opravu riešiť cez poisťovňu alebo sa ponáhľate, v tomto prípade suma za opravu Vášho autoskla na osobnom aute predstavuje 25,- EUR, na nákladnom aute a autobuse cca 30,- EUR za jedno poškodenie. Pri viacerých poškodeniach sa suma upravuje podľa konkrétnych podmienok.

Výmena autoskla

Autosklo - vymena

Aké druhy skiel vymieňame?

Firma Autoglas, s.r.o. zabezpečuje výmenu autoskiel na všetky značky a typy osobných, dodávkových a nákladných automobilov. Naše priestory nám umožňujú taktiež výmeny skiel aj na autobusoch, stavebných a poľnohospodárskych strojoch nezávisle od ročného obdobia.

Výmene autoskiel sa venujeme už viac ako 20 rokov. Počas tohto obdobia sme sa vždy snažili pripravovať sa aj po odbornej stránke, čoho dôkazom je náš prvý certifikát o absolvovaní školenia a tréningu zameraného na opravy a výmeny autoskiel, ktorý sme získali už koncom roka 1992 vo Viedni.

Pravidelne investujeme nemalé finančné prostriedky do nových technológií, prípravkov, nástrojov a samozrejme diagnostického vybavenia, bez ktorých je oprava dnešných moderných automobilov nemožná.

Naše dlhoročné skúsenosti a zručnosti sú zárukou, že Vaše vozidlo bude v tých správnych rukách.


Autoservis - servisné služby

Moderné a výkonné servisné a diagnostické prístroje ušetria Váš čas aj peniaze. Vo firme AUTOGLAS nájdete širokú ponuku servisných a montážnych služieb. Naši zamestnanci Vám rýchlo a kvalifikovane pomôžu s riešením Vašich problémov. Dôležitý je pre nás osobný prístup nielen k zákazníkovi ako takému, ale i k danému problému a jeho riešeniu. V novovybudovaných priestoroch sme nezabudli ani na našich zákazníkov, ktorí môžu počas návštevy našej spoločnosti vždy bez problémov zaparkovať či posedieť pri pohári dobrej kávy vo vstupných priestoroch. Počas čakania na servisnú opravu môžu zákazníci sledovať jej priebeh cez presklennú stenu. Vždy vidíte, čo sa s vašim vozidlom deje.

Rýchloservis

Rýchloservis

V servisnej oblasti zameranej na "Rýchloservis" vozidiel ponúka firma AUTOGLAS, s.r.o. nasledovné práce:

 • olejový servis - dodanie a výmenu oleja, olejového filtra a tesnení. Našim zákazníkom ponúkame na výber viacero značiek olejov, preferujeme ale výrobcov Castrol a Shell, ktorých produkty sú overené desiatkami rokov. Vďaka výraznému poklesu cien týchto olejov dostanete vynikajúcu kvalitu za prijateľnú cenu.
 • dodanie a výmenu všetkých ostatných filtrov - vzduchových, peľových a palivových. Zákazníkom vieme ponúknuť opäť množstvo značiek, od lacných až po osvedčených výrobcov - Bosch, Mahle-Knecht, Valeo a pod.
 • servis brzdového systému, zahŕňajúci dodanie a výmenu brzdových kotúčov, obloženia, brzdových čeľustí či kvapaliny v systéme bŕzd.
 • výmenu žiaroviek, xenónových výbojok,
 • nastavenie správneho sklonu svetiel,
 • servis klimatizácií,
 • dodanie a výmena autobatérií, kontrola dobíjacej sústavy, kontrola stavu akumulátora pomocou prístroja Bosch BAT 121

Diagnostika

Diagnostika

Vzhľadom na prudký vývoj elektronických systémov súčasných áut je diagnostika neoddeliteľnou súčasťou skoro akéhokoľvek servisného zásahu. Špeciálne pre najrozšírenejšiu paletu automobilov skupiny Audi, WV, Seat a Škoda využívame aj diagnostický software a zariadenia Super VAG, ktorý sa postupne rozširuje aj o diagnostiku automobilov skupiny PSA Peugeot a Citroen.

Pre ostatné značky zasa využívame osvedčený diagnostický systém firmy BOSCH KTS 540 s kompletnou podporou značiek: Audi, VW, SEAT, Škoda, Mercedes-Benz, BMW, Renault, Opel, Toyota, Mitsubishi, Nissan, Fiat, Citroen, Peugeot, Volvo, Porsche, Daewoo, Hyundai, Kia atd.

Toto diagnostické zariadenie pokrýva 43 značiek, viac ako 2500 modelov a počet podporovaných vozidiel sa neustále rozširuje.


Pomocou tohto zariadenia sme schopní:

 • načítať a zmazať pamäť závad
 • nastaviť servisné intervaly
 • nakódovať rôzne funkcie riadiacich jednotiek automobilov
 • načítať live data počas jazdy a vytlačiť protokol
 • okrem riadiacej jednotky motora načítame aj iné riadiace jednotky, napr. riadiace jednotky ABS, airbag, tachometra, imobilizéra, elektroniky vozidla, atd. (podľa roku výroby a konkrétneho typu a výbavy vozidla)

Montáž ťažných zariadení

 • PEVNÉ - ( nedemontovateľné alebo tzv.skrutkové)
 • ODNÍMATEĽNÉ ( tzv.bajonetové)
 • SKLÁPACIE
 • ŠPECIÁLNE - prírubové

Servis autoklimatizácií

Klimatizácia

Na to, aby klimatizácia vo Vašom aute slúžila svojmu účelu, vyžaduje pravidelnú starostlivosť. V tejto oblasti Vám naša firma prevádza nasledujúce servisné činnosti ( plus uvádzame naše odporúčania):

 • VÝMENA PEĽOVÉHO FILTRA
 • PLNENIE KLIMATIZAČNÉHO SYSTÉMU CHLADIVOM
 • REGENERÁCIA CHLADIACEHO MÉDIA
 • DEZINFEKCIA INTERIÉRU AUTOMOBILU
 • VYHĽADÁVANIE MIEST ÚNIKU CHLADIVA
 • VÝMENY A OPRAVY JEDNOTLIVÝCH KOMPONENTOV

Výmena žiaroviek a autobatérií

 • Väčšinu žiaroviek Vám vieme vymeniť bez objednávky a na počkanie !
 • Nastavenie sklonu svetlometov pomocou regloskopu je u nás samozrejmosťou
 • Široká ponuka
  žiarovky - H1, H2, H3, H4, H7, H8, H9, H10, H11, H12, HB3, HB4 atď. a
  xenónové výbojky D1S, D1R, D2S, D2R, D3S, D4S atď máme bežne na sklade

Nastavenie sklonu svetlometov doporučujeme pri každej výmene žiaroviek alebo manipulácií s nimi! Nesprávne svietiace reflektory ohrozujú bezpečnosť cestnej premávky a hlavne obťažujú ostatných vodičov na ceste ( v prípade xenónových svetiel to platí dvojnásobne). V jesennom a zimnom období býva povrch ciest navyše mokrý alebo zasnežený, čo prispieva ešte k väčším odrazom zle nastavených reflektorov.

V prípade xenónových svetiel vám výmenu výbojok na počkanie nie vždy vieme zabezpečiť, pretože pri ich výmene sa často musia demontovať predné svetlomety, čo si nezriedka vyžaduje demontáž predného nárazníka. Takéto práce prevádzame na zdviháku. Typickým príkladom je výmena xenónových výbojok typu D1S na rozšírenom vozidle VW Passat 3C,rok výroby 2005 a vyššie.


Odporučenie pre Vás:

 • Výmenu xenónových výbojok by ste mali prenechať odborníkom, pretože sa jedná o elektrické zariadenie pracujúce s vysokým napätím (25 000 V) a neodbornou montážou si môžete spôsobiť nepríjemný úraz.

Špecializujeme sa na osvedčené produkty firiem Philips, Osram, Narva, ktorých výrobky sú zárukou spokojnosti našich zákazníkov.

Výmena autobatérie

Ak vám vypovedala poslušnosť autobatéria vášho auta či motocyklu, vieme vám bez problémov dodať novú a samozrejme ju aj odborne vymeniť.


Tepovanie a čistenie interiérov

Súčasťou komplexných služieb, ktoré sa snažíme našim zákazníkom ponúknuť, je taktiež kompletné tepovanie a čistenie interiérov vozidiel. V prípade výmen autoskiel je čistenie a vysávanie prednej časti interiéru Vášho auta u nás samozrejmosťou.

Vyčistenie celého interiéru vozidla, spojené s tepovaním textilných častí ponúkame ako doplnkovú službu. Pri čistení používame osvedčenú nemeckú chémiu a autokozmetiku SONAX, ktorej široký sortiment ponúkame v našej predajni.

V prípade záujmu o túto službu nás kontaktujte, vieme sa prispôsobiť Vašim požiadavkám.


Kontakt

AUTOGLAS, s.r.o.

Zavarská 10/B

917 01 Trnava

Slovensko / Slovakia


Tel.:

+421 (0) 33 534 1131 - autosklá, autoboxy, strešné nosiče

+421 (0) 33 534 2671 - servis, predaj náhradných dielov

Fax:

+421 (0) 33 534 1132

T-Mobile:

+421 (0) 903 438 999

Orange:

+421 (0) 905 421 149

 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: AUTOGLAS, s.r.o.

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Systém hodnotenia:
1 hviezda - Neodporúčam
5 hviezd - Maximálne odporúčam

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu