Potrebujete niečo opraviť, postaviť alebo upraviť? Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaných odborníkov na rôzne služby
Navigovať

Bodytep - logo

Viac pohľadov

Adresa firmy

Hanulova 8
841 01 Bratislava

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Webstránka firmy

http://tepovaniebratislava.sk/

Facebook firmy

Pridať hodnotenie

Napísať správu

BODYTEP

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Firma BODYTEP vznikla v roku 1996. Sme menšia firma rodinného charakteru. Zaoberáme sa profesionálnym hĺbkovým tepovaním kobercov, sedačiek, áut, čistením kožených sedačiek, umývaním okien, výkladov, upratovacími službami a požičiavaním profi tepovačov Kärcher.

Preferovaná komunikácia: telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

KOBEREC AKÁ JE DOBA SCHNUTIA KOBERCOV?

Doba schnutia: 3 - 9 hodín je závislá od viacerých faktorov, teploty a vlhkosti vzduchu a vetratelnosti v danej miestnosti, miery znečistenia kobercov, alebo sedačiek.

Vždy sa snažíme na stopercent vyhovieť Vašim požiadavkam a o stopercentný výsledok našej práce.

AKO ČASTO TEPOVAŤ A ČISTIŤ KOBERCE?

Hĺbkové tepovanie kobercov doporučujeme vykonávať v domácnostiach minimálne 2 x ročne, vo firmách a pri viac zaťažovaných kobercoch aj 3 x ročne.

Čistenie a tepovanie kobercov vykonávame priamo u Vás vo firme, alebo v domácnosti. Pracujeme aj počas víkendov a sviatkov, tak tiež vo večerných, alebo nočných hodinách bez príplatkov.

ČO ROBIŤ, ALEBO NEROBIŤ PRI NEHODÁCH?

Pri nehode (krv, rozliaty nápoj a pod.) nečistiť ručne, ale čo najskôr vytepovať strojom. Pri ručnom čistení bez odsávania je niekedy napáchana vačšia škoda ako pri žiadnom čistení.

V prípade tepovania veľkých kobercových plôch, alebo čalúnenia tepujeme s dostatočným množstvom tepovacích strojov a pracovníkov.

Hĺbkové čistenie kobercov vykonávame hlavne v Bratislave, ale aj v okolí ako je Rakúsko, Kittsee, Berg, Pama, Hainburg, Wien, Maďarsko - Rajka a okolie, Stupava, Malacky, Lozorno, Senec, Pezinok, Šamorín, Dunajská Lužná, Rovinka, Malinovo, Veľký Biel, Ivanka Pri Dunaji, Nová Dedinka, Bernolákovo, Zálesie, Miloslavov, Chorvatský Grob a pod.

AKÝ JE POSTUP ČISTENIA KOBERCOV?

Čistený koberec pod silným tlakom nastriekame čistiacim prostriedkom Kärcher a na viac znečistené miesta aplikujeme špeciálny čistiaci prostriedok, ktorý necháme adekvátnu chvíľu pôsobiť.

Následne s napusteného koberca silným podtlakom odsávame všetkú prebytočnú vodu, vrátane všetkých nečistôt do zbernej nádoby tepovača. Tento proces opakujeme niekoľko krát kým nedosiahneme požadovaný výsledok.

MATRAC AKÁ JE DOBA SCHNUTIA MATRACOV?

Doba schnutia matracov je cca do 4 hodín, v lete schnú rýchlejšie.

Čistenie matracov vykonávame v Bratislave, ale aj v širokom okolí ako je Stupava, Malacky, Lozorno, Pernek, Rovinka, Dunajská Lužná, Senec, Pezinok či v Rakúsku alebo v Maďarsku Rajka a pod.

SEDAČKA DOBA SCHNUTIA SEDAČKY

Doba schnutia sedačiek a čaľuneného nábytku je cca 2-9 hodín. Matrace do 4 hodín. Záleží od typu čisteného materialu, stupni znečistenia, hlavne na teplote a vetrateľnosti v danej miestnosti.

Pri nehode psoch, mačkách, rozliaty nápoj, krv,nečistiť ručne bez odsávania (možnosť spraviť ešte vačšiu škodu), ale čo najskôr vytepovať strojom.

Tepujeme aj vo večerných a nočných hodinách cez víkendy a sviatky bez príplatkov.

Hĺbkové tepovanie sedačiek vykonávame hlavne v mestách Bratislava, ale aj v okolí ako je Rakúsko, Kittsee, Berg, Hainburg, Pama, Rajka, Rovinka, Miloslavov, Malinovo, Dunajská Lužná, Šamorín, Ivanka pri Dunaji, Nová Dedinka, Bernolákovo, Pezinok, Senec, Stupava, Lozorno, Zohor, Malacky a okolie.

KOŽENÁ SEDAČKA AKO PREBIEHA ČISTENIE KOŽENEJ SEDAČKY?

V prvom kroku sa vykoná zotretie alebo odsatie prachu a pevných nečistôt z povrchu buď utierkou z mikrovlákien, jemnou kefkou, alebo vysávačom s jemnou kefou.

Potom sa pomocou aplikátora dôkladne vtiera do povrchu špeciálny čistiaci prostriedok, v prípade väčšieho znečistenia je možné použiť na rozrušenie nečistôt jemnú kefku. Po niekoľkých minútach sa prostriedok s nečistotami zotrie utierkou z mikrovlákien.

Čistič dôkladne vtierame aj do záhybov a frekventovaných miest, kde sa usadzujú nečistoty (opierky, podrúčky, švy ...).

AKO PREBIEHA IMPREGNÁCIA KOŽENÝCH POVRCHOV?

Dôkladne vyčistený povrch je nutné naimpregnovať, teda ošetriť ochranou. Pomocou aplikátora na celý povrch nanesieme špeciálny impregnačný prostriedok a dôkladne ho vtierame do kože. Impregnáciu nechajte niekoľko hodín pôsobiť, aby sa vstrebala do kože,

PREČO IMPREGNOVAŤ KOŽENÝ NÁBYTOK?

Impregnáciou sa koža vyživuje, udržuje sa odolnou a prirodzene poddajnou. Vyčistením a následnou impregnáciou sa oživujú farby, navyše impregnačný účinok kožu chráni pred vlhkosťou a škvrnami od vody a tiež pred ďalším zašpinením. Predlžuje sa trvanlivosť a pekný vzhľad a koža si zachováva svoju jemnú vôňu.

Čistenie kože vykonávame ručne s kvalitnými kefkami a utierkami. Na čistenie a následnú impregnáciu používame len garantované a rokmi overené prostriedky.

Koža je prírodný materiál, väčšinou špeciálne upravovaný a farbený, preto čistenie kožených sedačiek vyžaduje veľmi šetrné zaobchádzanie. Pri správnej údržbe môže vypadať koža po dlhé roky stále ako nová.

Doporučujeme udržiavať vzdialenosť medzi radiátorom a koženým nábytkom 30 cm. Menšia vzdialenosť môže sedačku poškodiť. Sedacej súprave neprospieva ani priame slnečné svetlo.

BODYTEP logo
Otváracie hodiny
Pondelok -
Utorok -
Streda -
Štvrtok -
Piatok -
Sobota -
Nedeľa -
Dodatočné informácie
Kontaktujte nás najlepšie telefonicky
Zatvorené
Overený odborník


Máte záujem o využitie našich služieb? Vytvorte požiadavku alebo nás kontaktujte telefonicky.

Chcete zistiť o našich službách viac? Navštívte naše webové stránky.

V prípade akýchkoľvek otázok, využite možnosť "Napísať správu".

 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: BODYTEP

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Systém hodnotenia:
1 hviezda - Neodporúčam
5 hviezd - Maximálne odporúčam

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu