Potrebujete niečo opraviť, postaviť alebo upraviť? Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaných odborníkov na rôzne služby
Navigovať

Salón DECORO

Viac pohľadov

Adresa firmy

M. Chrásteka 507 (Krytá plaváreň, I. poschodie)
965 01 Žiar nad Hronom

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Webstránka firmy

http://www.decoro.sk

Facebook firmy

Pridať hodnotenie

Napísať správu

Salón DECORO

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Salón som otvorila v roku 2006 po absolvovaní kurzov pedikúry a manikúry v Akadémii vzdelávania. Po absolvovaní kurzov som si ešte urobila kurz modelovania gélových nechtov a zdobenia. V Salóne DECORO som od začiatku vsadila na kvalitu, čistotu a individuálny prístup. Som rada, že ste prišli na moju stránku a že patríte k ľuďom, ktorým záleží na Vašom zdraví a kráse.

Preferovaná komunikácia: e-mail / osobne / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Aké skúsenosti, zručnosti, kvalifikácie alebo školenia z vás robia tú pravú firmu pre vykonanie práce?

Je vaša firma poistená v prípade vytvorenia škody a garantujete zákazníkom spokojnosť so službami vašej firmy?

Čo najskôr potrebujete vedieť, aby ste dokázali zákazníkovi poskytnúť cenovú ponuku?

Otváracie hodiny
Pondelok -
Utorok -
Streda -
Štvrtok -
Piatok -
Sobota -
Nedeľa -
Zatvorené


Salón DECORO poskytuje nasledujúce služby

 • Manikúra
 • Pedikúra
 • Gélové nechty
 • Gélové nechty na nohách
 • Japonská manikúra
 • Francúzska manikúra

Manikúra

Manikúra je stará ako ľudstvo samo. V dnešnej dobe patria pekné ruky a nechty na rukách k základným požiadavkám zdravia a úspechu. Nie je nič horšia ak musíte svoje ruky a nechty schovávať pred partnerom či klientom. Manikúra Vám pomôže udržať Vaše ruky a nechty na úrovni.

Počas manikúry Vám nanesiem na kožtičku nechtov zjemňujúci olej, ktorý obmäkčí kožtičku nad nechtom. Túto kožtičku potom pozatláčam a jemne odstránim. Po tomto úkone Vám upravím nechty do požadovaného tvaru a dĺžky. Nakoniec nanesiem na ruky výživný krém, ktorý Vaše ruky zvláčni. Z manikúry budete odchádzať sebavedomo a budete sa chcieť Vašimi rukami každému pochváliť.

Japonská manikúra

Japonská manikúra patrí v dnešnej dobe k bežným ošetreniam nechtov na rukách. Vyhľadávajú ju ľudia so všetkými druhmi nechtov. Je určená hlavne pre ľudí so slabými a poškodenými nechtami, ale s veľkou obľubou japonskú manikúru využívajú aj ľudia so zdravými nechtami hlavne preto, že po aplikácii sú nechty lesklé a zdravo krásne.

Po odmastnení a bežnej úprave nechtov sa na necht nanesie vrstva bentonitu. Bentonit je prírodná látka a má významné miesto pri výžive koreňa nechtov. V druhej fáze sa na necht prostredníctvom jelenicovej hubky nanesie prášok, ktorý obsahuje parafíny, včelí vosk, glyceríny, pantheol, lanilín, kremík, zinok a vitamíny A, H, E s provitamínom B5, vďaka ktorým nechty zregenerujú a zredukuje sa ich štiepenie a lámanie. Nechty sú po ňom lesklé krásne a vyživené.

Odporúčame Japonskú manikúru implementovať pravidelne raz mesačne a absolvovať aspoň tri kúry japonskej manikúry za sebou. Nechty sa Vám za túto investíciu odvďačia krásou, pevnosťou a zdravím.

Francúzska manikúra

Francúzska manikúra patrí k najobľúbenejším spôsobom zdobenia nechtov pravdepodobne na celom svete. Jedná sa o techniku kedy sa špičky nechtov namaľujú výrazne iným odtieňom laku ako je farba podkladu. Príkladom francúzskej manikúry môže byť biela, alebo čierna špička na prirodzenom nechte. Pri francúzskej manikúre môžeme použiť rovný, oblý tvar špičky, ale aj výraznejší kedy strany špičky zvierajú určitý uhol.

Je francúzska manikúra naozaj z francúzska?

Nebolo by asi jednoduché zistič či francúzska manikúra pochádza naozaj z Francúzska, ale je to veľmi pravdepodobné, keďže Paríž bol stredom kultúry a módy už v minulosti. V dnešnej dobe rovnako množstvo nových techník či materiálov na nechty pochádza z Francúzska. História hovorí, že tento spôsob maľovania nechtov vznikol potrebou veľmi rýchlo premaľovať nechty herečkám počas prezliekania šiat pri nakrúcaní filmov. Francúzska manikúra samozrejme získala svoju slávu až potom ako sa presadila za veľkou mlákou v USA.


Pedikúra

Pedikúra patrí v dnešnej dobe k základným prvkom starostlivosti o nohy a nechty na nohách. Naše nohy nás denne nosia kam potrebujeme. Vplyvom chôdze a topánok u niektorých ľudí dochádza k vysušovaniu pokožky na chodidlách nôh a k tvrdnutiu tejto kože. Pedikúra Vám ponúka odstránenie tejto stvrdnutej kože a získanie citu pri chôdzi. Pedikúra v salóne DECORO Vám poskytne úľavu pri chôdzi a pocit zdravia pre Vaše nohy.

Počas pedikúry Vám ponúkam kúpeľ nôh v teplej vode obohatenej o kúpeľovú soľ. Vaše nôžky krásne zmäknú a umožnia jemne odstrániť vysušenú a stvrdnutú pokožku. Počas pedikúry Vám upravím nechty na nohách. Na koniec Vám na nohy nanesiem vrstvu výživného krému.

Doprajte si jedinečný oddych a pocit zdravia


Gélové nechty

Gélové nechty dokonale odstraňujú drobné, ale aj zásadné problémy s Vašimi vlastnými nechtami. Gélové nechty sú dokonalé a umožňujú vytvoriť rôzne tvary a farby. Pritom po niekoľkých týždňoch už len spevňujú Vaše prirodzené nechty. V salóne DECORO robím gélové nechty už od roku 2006 a snažím sa robiť hlavne kvalitné nechty, ktoré vydržia aj namáhavejšie zaobchádzanie. Okrem modelovania nových gélových nechtov ponúkam aj dokladanie gélu a zdobenie nechtov. V dnešnej dobe si už ženy dávajú robiť aj gélové nechty na nohách.

V prípade záujmu volajte 0903/966 686, 0918/223 638

 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: Salón DECORO

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Systém hodnotenia:
1 hviezda - Neodporúčam
5 hviezd - Maximálne odporúčam

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu