Potrebujete niečo opraviť, postaviť alebo upraviť? Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaných odborníkov na rôzne služby
Navigovať

ELE-FRID s.r.o.

Adresa firmy

Nám. Š. M. Daxnera 7/36
979 01 Rimavská Sobota

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Webstránka firmy

http://www.elektrikarisr.sk/

Pridať hodnotenie

Napísať správu

ELE-FRID s.r.o.

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Sme firma v ktorej dbáme na profesionalitu a naši elektrikári sú vyučený a certifikovaný. V tomto obore máme takmer 30-ročnú prax. Počas dlhoročnej činnosti v rôznych oblastiach elektro-inštalačných prác sme získali veľké množstvo skúseností, ktoré využívame pri súčasných projektoch. Tieto skúsenosti plne využívame, tak prečo by ste ich nevyužili aj vy.

Preferovaná komunikácia: e-mail / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Aké skúsenosti, zručnosti, kvalifikácie alebo školenia z vás robia tú pravú firmu pre vykonanie práce?

Je vaša firma poistená v prípade vytvorenia škody a garantujete zákazníkom spokojnosť so službami vašej firmy?

Čo najskôr potrebujete vedieť, aby ste dokázali zákazníkovi poskytnúť cenovú ponuku?

ELE-FRID s.r.o. logo
Otváracie hodiny
Pondelok -
Utorok -
Streda -
Štvrtok -
Piatok -
Sobota -
Nedeľa -
Zatvorené


Máte záujem o využitie našich služieb? Vytvorte požiadavku alebo nás kontaktujte telefonicky.

Chcete zistiť o našich službách viac? Navštívte naše webové stránky.

V prípade akýchkoľvek otázok, využite možnosť "Napísať správu".


O nás

Našu firmu ELE-FRID, s.r.o. sme založili v roku 1996. Od tých čias sa neustále snažíme naším zákazníkom poskytovať len kvalitné služby.

Naša profesionalita je základom dobrej spolupráci, pri ktorej dbáme v prvom rade na bezpečnosť ako aj na prísne normy STN EN. Vaše nároky sú pre nás výzvou spraviť Vám budúcnosť krajšou. Jednoduchosť, komfort v oblasti ovládania a šetrenia energií sú len malou častou cesty k Vášmu úspechu. Našou úlohou je spraviť Vás šťastným a tým sme šťastný aj my.

Preto veríme, že s našimi službami budete spokojný a stanete sa našimi stálymi zákazníkmi.

Certifikát STN EN


Naše služby

Zaoberáme sa montážou, rekonštrukciou, údržbou a servisom elektrických zariadení, vrátane bleskozvodov. Navrhujeme a realizujeme elektroinštalačné práce. Robíme kompletné elektroinštalácie rodinných domov a bytov či kancelárií. Opravujeme havarijné stavy.

 • Servis a opravy elektrických závad v rodinných domoch, bytoch a iných priestoroch
 • Kompletná montáž, demontáž ako aj revízie bleskozvodov
 • Štruktúrovaná kabeláž - Kompletné káblovanie TV káblov, počítačových sietí
 • Žľabové systémy, káblovanie elektrických zabezpečovacích systémov (ERS)
 • Konzultácie, poradenstvo a revízie
 • Oprava a údržba vyhradených elektrických zariadení do 1000V a nad 1000V
 • Revízne správy elektrických zariadení
 • Projektovanie elektrických zariadení
 • Montáž elektrických prípojok
 • Prenájom plošiny teleskopickej 21m

Potrebujete niečo špeciálne čo sa v tomto zozname nenachádza, nevadí, kontaktujte nás.

Kompletné elektroinštalačné práce, poradenstvo s tým súvisiace

Iste to poznáte. Stavba domu či rekonštrukcia starých budov či bytov je náročná vo všetkých aspektoch. Jedine odborníci vám môžu zaručiť kvalitu a spoľahlivosť pri dodaní kompletnej elektroinštalácie.

V oblasti elektroinštalačných prác máme bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax, ktorá sa odráža v nespočetnom množstve spokojných zákazníkov.

Postaráme sa o vaše svetelné obvody, zásuvkové obvody, rozvody televízneho signálu či kábelovanie telefónnych a počítačových sietí. A to ani zďaleka nie je všetko. Vy nám poviete, čo potrebujete, my vám to zabezpečíme. Vy nám poviete vašu požiadavku, my ju naprojektujeme a zrealizujeme.


Montáž, demontáž a revízie bleskozvodov

Nedajte bleskom šancu zničiť váš dom!
Bleskovody chránia objekty a hlavne osoby pred bleskami s vysokým elektrickým nábojom. A ten vie spôsobiť nemalé škody nielen na majetku, ale často i na zdraví či živote človeka. Ak však blesk udrie do objektu, ktorý je chránený bleskovodom, je jeho zvod bezpečne sprostredkovaný do zeme.

Chcete sa vo svojom dome cítiť bezpečne i počas hromov a bleskov? Prenechajte všetky práce spojené s realizáciou bleskovodov na odborníkov. Vy nám dodáte potrebné podklady, my vám bleskovod ušijeme na mieru. Pre zhotovenie efektívneho bleskovodu je potrebné brať do úvahy viacero aspektov.

Prihliadame na stavebné pôdorysy, zemný odpor v okolí domu, požiadavku na dosiahnutú celkovú hodnotu odporu uzemnenia s možným využitím zemnej siete na ochranu ďalších elektrických zariadení a v neposlednom rade i na použité stavebné materiály, najmä typ strešnej krytiny.

Na základe spomínaných podkladov, predpisov a noriem STN, ktorými sa striktne riadime, vám dokážeme zrealizovať bleskovod zodpovedajúci potrebám vášho domu. Myslite na svoj majetok či zdravie, nedajte šancu búrke o nich prísť!


Štrukturovaná kabeláž – Káblovanie TV káblov a počítačových sietí

Štruktúrovaná kabeláž je v súčasnosti považovaná za základ komunikačnej siete. Hlavnými požiadavkami z hľadiska jej využitia či funkčnosti, je vytvoriť univerzálny kabelážny systém, ktorý je schopný prenášať nielen vysokorýchlostné dáta, obraz či hlas po jednom jedinom médiu.

Technológia štruktúrovanej kabeláže je pritom postavená len na metalických a optických kábloch, prípade sa tieto dva druhy kombinujú. V čom je ich výhoda? Najmä v rýchlosti prenosu informácií. Predstavte si rýchlosť od 100 Mbit/s až po niekoľko desiatok Gbit/s – to vám zaručí, že i vaša domácnosť či spoločnosť bude držať krok so súčasnými trendmi v informačných technológiách. A čo je najlepšie? Žiadne káble po celej miestnosti a postačí jeden typ kábla, ktorým je možné pripojiť telefón, počítač či router ak televízor.

Zdá sa vám to komplikované a takmer nemožné? Stačí nás kontaktovať, povedať svoje predstavy a požiadavky a ostatné nechajte na nás.


Žľabové systémy, káblovania elektrických zabezpečovacích systémov (ERS)

Poskytujeme kompletné poradenstvo i realizáciu žľabových systémov, ako aj elektrických zabezpečovacích systémov. Nedajte tak šancu zlodejom či iným neželaným osobám, ktoré na Vašom pozemku nemajú čo hľadať.

Zabezpečovacie systémy sú jednou z najúčinnejších spôsobov, ako ochrániť svoj majetok pred zlodejmi. Systém je naprogramovaný tak, že akonáhle niekto prekročí stanovanú hranicu na Vašom pozemku spustí sa alarm v podobe sirény a Vám príde napr. SMS na mobilný telefón o vniknutí na pozemok.

Postaráme sa však aj o včasné varovanie pri zatopení domu vodou, montážou záplavových senzorov, či pri požiari, dymové a teplotné senzory. Vašou jedinou úlohou je predostrieť nám svoju predstavu, ostatné – od konzultácií, cez projektovanie, montáž a revízie, ostane na nás. Majte svoj dom, kancelárie či chatu vždy pod dohľadom!


Oprava a údržba elektrických zariadení do 1000V a nad 1000V

Nastal nejaký problém v elektrických zariadeniach vo Vašom dome či byte? Naši kvalifikovaní odborníci na slaboprúd i silnoprúd dokážu nielen problém identifikovať, ale aj navrhnúť a zrealizovať opravu elektrických zariadení do 1000V a nad 1000V rôzneho druhu a typu.

Zabezpečujeme i pravidelnú údržbu elektrických zariadení, aby sa včas zistila možná porucha a následne bola vykonaná oprava bez väčších obmedzení v používaní elektrických zariadení.

Revízne správy
Ak nás zavoláte k oprave a údržbe vyhradených elektrických zariadení do 1000V a nad 1000V. Obdržíte vždy revíznu správu na danom zariadení.


Projektovanie elektrických zariadení

Potrebujete pomôcť s naprojektovaním elektrických zariadením, či už do 1000V, alebo nad 1000V?

Dnes už môže licenciu o projektovaní elektrických zariadení vlastniť takpovediac každý. Nie každý však disponuje požadovanými schopnosťami, a preto ak hľadáte kvalitu za dobrú cenu, ste na správnom mieste. Okrem toho, že sa zveríte do rúk kvalifikovaných odborníkov, získate nie len naprojektovanie elektrických zariadení podľa najvyšších bezpečnostných noriem. Získate navyše istotu že to robil elektrikár s dlhoročnou praxou.


Montáž elektrických prípojok

Pred tým, ako sa začne so samotnou montážou elektrických prípojok, je potrebné zistiť, aký príkon, teda hlavný istič, potrebujete pre Váš dom, byt či iný objekt.

Napríklad, typickým pre rodinný dom je trojfázový istič 25A. Že neviete, o čom rozprávame? Stačí nás kontaktovať, povedať základné informácie a my vám nielenže poskytneme poradenstvo v oblasti špeciálne určených elektrických prípojok vhodných pre typ Vášho objektu, ale aj zrealizujeme kvalitnú montáž, ktorú doložíme potrebnými dokladmi, ako Správa o odbornej prehliadke a skúške či príslušné atesty.


Prenájom vyokozdvižnej teleskopickej plošiny – 21m

Potrebujete niečo opraviť či zariadiť doslova vo výške? Ponúkame Vám prenájom teleskopických plošín podľa vašich požiadaviek.

Pracovné plošiny môžete použiť ako v exteriéroch, tak aj v interiéroch. Výhodou našich teleskopických plošín je predovšetkým nízka hmotnosť a dokonalosť najmä po konštrukčnej stránke.

Spôsob ich využitia je takmer neobmedzený, pretože vďaka tichej a ekologicky nezávadnej prevádzke sa môže využiť aj v obytných zónach, v parkoch či nákupných centrách, športových strediskách, ale aj historických budovách pri ich rekonštrukcii.

 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: ELE-FRID s.r.o.

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Systém hodnotenia:
1 hviezda - Neodporúčam
5 hviezd - Maximálne odporúčam

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu