Vyhľadáme vám skutočných odborníkov Zadajte názov služby a zvyšok nechajte na nás
Navigovať

Autoservis Matlovič - logo

Adresa firmy

Krajinská 4 (Podunajské Biskupice)
821 06 Bratislava

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Facebook firmy Instagram firmy Youtube firmy

Pridať hodnotenie

Napísať správu

Autoservis Matlovič

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Autoservis Matlovič ponúka širokú škálu servisných služieb pre Váš automobil. Ako jeden z mála univerzálnych autoservisov Vám ponúka profesionálnu starostlivosť o každé auto bez rozdielu roku výroby alebo značky.

Preferovaná komunikácia: e-mail / osobne / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Aké skúsenosti, zručnosti, kvalifikácie alebo školenia z vás robia tú pravú firmu pre vykonanie práce?

Je vaša firma poistená v prípade vytvorenia škody a garantujete zákazníkom spokojnosť so službami vašej firmy?

Čo najskôr potrebujete vedieť, aby ste dokázali zákazníkovi poskytnúť cenovú ponuku?

Autoservis Matlovič logo
Otváracie hodiny
Pondelok 8:00 - 18:00
Utorok 8:00 - 18:00
Streda 8:00 - 18:00
Štvrtok 8:00 - 18:00
Piatok 8:00 - 18:00
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené
Zatvorené


O nás

Autoservis Matlovič ponúka širokú škálu servisných služieb pre Váš automobil. Ako jeden z mála univerzálnych autoservisov Vám ponúka profesionálnu starostlivosť o každé auto bez rozdielu roku výroby alebo značky. Pravidelne školený personál vyrieši každú mechanickú alebo elektrikársku závadu efektívne, so zárukou a finančne výhodnejšie ako v autorizovanom servise. Sme moderný autoservis, ktorý neponúka nielen komplexnú starostlivosť o Vaše auto, ale samozrejme aj o zákazníka. Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a preto sme ako jediný autoservis na slovensku spustili pre zákazníkov online aplikácie pre jednoduchý výpočet ceny servisných služieb a objednanie na vhodný voľný termín. A to všetko jednoducho z pohodlia domova alebo práce bez nutnosti telefonovania alebo osobnej návštevy. Počas samotnej opravy vozidla sa o Vás postaráme, ponúkame Vám príjemné posedenie s občerstvením v klimatizovanej miestosti alebo v prípade dlhšej opravy Vás zadarmo odvezieme domov alebo do práce. Za vyskúšanie nič nedáte – kliknite na Online Autoservis a jednoducho sa objednajte na Kompletnú kontrolu vozidla zadarmo.

Spoločnosť Matlovič, bola založená v roku 1988 ako firma, ktorá sa zaoberala montážou doplnkov do automobilov. Patrila medzi prvé spoločnosti, ktoré pôsobili v tejto oblasti. V roku 1992 sa zmenila na Matlovič s.r.o. , kde vo svojej činnosti pokračovala ďalej a rozšírila portfólio poskytovaných služieb aj o rýchloservis a montáž zabezpečení do vozidiel. Za tento čas na trhu, si získala veľké množstvo spokojných zákazníkov a najmä vďaka tomu bola nútená rozšíriť svoje prevádzkové priestory. V roku 2008 sa spoločnosť premenovala na Autoservis Matlovič, rozšírila svoje priestory o novú modernú halu a začala sa venovať aj servisovaniu vozidiel a pneuservisu. Najmä vďaka nášmu prístupu, kvalitnou prácou a kvalifikovanými pracovníkmi náš autoservis ponúka rozumnú alternatívu medzi autorizovaným a univerzálnym autoservisom. Za 25 rokov skúseností vieme ponúknuť každému jednotlivcovi alebo aj veľkej spoločnosti optimálne, ekonomicky výhodné riešenie pri dodržaní vysokej kvality práce. Záleží nám na spokojnosti našich klientov. Vaše vozidlo nielen opravíme, ale Vám aj ponúkneme komplexné asistenčné služby – od prvotnej konzultácie opravy, prevzatia vozidla u Vás, prípadne z miesta havárie, cez zabezpečenie náhradného vozidla, až po zastupovanie a asistenciu v komunikácii s poisťovňou. Autoservis Matlovič sa venuje kompletnej oprave všetkých značiek automobilov pri dodržaní najvyšších štandardov kvality. Zabezpečujeme kompletný servis pre osobné a dodávkové motorové vozidlá od ťažkých mechanických opráv, cez autolakovňu až po opravy elektroinštalácie a montáž doplnkov.Autoservis Matlovič poskytuje nasledujúce služby

Autoservis Matlovič Vám ponúka kompletnú starostlivosť o Vaše osobné alebo dodávkové vozidlo. Našou prioritou a aj najlepšou vizitkou je spokojnosť zákazníka. Vďaka 25 ročným skúsenostiam v oblasti servisovania vozidiel a kvalifikovaným tímom pracovníkov vieme zabezpečiť kompletnú starostlivosť pre individuálneho klienta, ale aj pre firemný vozový park. Kvalitnú prácu zabezpečujeme nielen kvalifikovanými pracovníkmi, ale aj kompletným profesionálnym vybavením dielne. Disponujeme najnovšími a najmodernejšími typmi diagnostík pre všetky typy vozidiel, pomocou ktorých vieme rýchlejšie a presnejšie diagnostikovať závadu. Pre kompletné informácie ohľadom našich služieb kliknite na obrázok alebo tlačítko viac.

 • Rýchloservis
 • Mechanické opravy
 • Elektrikárske opravy
 • Pneuservis
 • Poistné udalosti
 • Zabezpečenie vozidla
 • Príslušenstvo a doplnky
 • Tuning a úpravy na mieru

Rýchloservis

Vypálená žiarovka, výmena oleja alebo kompletná kontrola vozidla? Žiadny problém… Náš kvalifikovaný tím sa rýchlo a kvalitne postará o Vaše auto a vykoná rýchloservis skôr, ako si Vy vychutnáte výbornú kávu.


Pod službou “Rýchloservis” Vám ponúkame vyriešenie bežného servisu automobilu bez zbytočného odkladu :

 • kontrola technického stavu vozidla
 • výmena oleja a všetkých filtrov
 • výmena brzdových kotúčov a brzdového obloženia
 • výmena výfukového systému (prípadne oprava)
 • výmena a prezutie pneumatík (oprava defektov)
 • kontrola a nastavenie geometrie a svetiel
 • servis a plnenie klimatizácie
 • diagnostika – načítanie pamäte chybových hlásení riadiacej jednotky

Všetko pod jednou strechou rýchlo a kvalitne. Kým my sa postaráme o Vaše auto, Vy si môžete vychutnať výbornú kávu v našej zákazníckej miestnosti, ísť sa najesť do reštaurácie alebo si odbehnúť na nákup do neďalekého nákupného centra.


Mechanické opravy

Vykonávame všetky mechanické opravy pre všetky typy osobných aj úžitkových vozidiel. Medzi bežné úkony mechanických opráv patrí, výmena bŕzd, čapov, riadiacich tyčí, výmena ramien a silentblokov, tlmičov, opravy spojok, prevodoviek, hadíc, opravy chladiacich systémov, výmeny a opravy výfukov, výmeny rozvodov, opravy hláv motora, ich rovnanie, nastavenie ventilov, príprava vozidla na STK a EK, plnenie, oprava a údržba klimatizácií a … rôzne ďalšie opravy.

Pre všetky opravy sme schopní zabezpečiť náhradné diely z vlastnej predajne, kde držíme skladom diely mnohých výrobcov v rôznych cenových reláciách, tak aby sme vyšli v ústrety každému zákazníkovi.

Termíny opráv sa vždy snažíme prispôsobiť časovému rozvrhu Našich zákazníkov, tak aby nedochádzalo k zbytočným prieťahom.

Po dohode je možný odvoz aj dovoz automobilu tzv. PICK UP servis k oprave z miesta bydliska zákazníka.

Po dobu opravy vášho vozidla, vám požičiame naše náhradné vozidlo !!!


Elektrikárske opravy

Náš autoservis disponuje najmodernejšími technológiami a diagnostikami pre všetky typy vozidiel, preto vieme rýchlo a efektívnejšie odhaliť elektrikársku závadu. Elektrikárske opravy a diagnostika patria medzi najsilnejšie stránky autoservisu Matlovič.


Pneuservis

Kompletné prezutie je prezutie, keď potrebujete vyzuť pneumatiky z disku a obuť nové pneu na ten istý alebo nový disk.

Výmena sady pneumatík je prezutie, keď máte zimné aj letné pneu na diskoch a potrebujete ich len vyvážiť a prehodiť na auto.

Oprava defektu je služba, kde sa opravuje prepichnutá alebo poškodená pneumatika špeciálnou sadou na opravu defektu.


Poistné udalosti

Každý vie, že v prípade poistnej udalosti nemusí byť najväčší problém samotná škoda, ale komunikácia s poisťovňami. Preto Vám autoservis Matlovič zabezpečí kompletnú asistenciu a pomoc pri komunikácii s poisťovňou. Disponujeme certifikovaným softvérom Audatex pre výpočet škody poistnej udalosti, a sme zmluvný partneri so všetkými slovenskými poisťovňami.


ZABEZPEČÍME VÁM :

 • Odťahovú službu z miesta nehody
 • Asistenciu pri škodách z PZP
 • Asistenciu pri škodách z Havarijného poistenia
 • Konzultáciu ohľadom najvhodnejšieho postupu pri riešení poistnej udalosti
 • Zníženie nákladov na amortizáciu až do výšky 100%
 • Vybavenie administratívnych záležitostí
 • Zabezpečenie náhradného vozidla počas opravy
 • Profesionálna oprava Vášho vozidla

VŽDY MÁTE KOMU ZAVOLAŤ :

V prípade, že ste sa stali účastníkom dopravnej nehody alebo škodovej udalosti na cestách, zavolajte nám na číslo 0903 25 25 15 a my Vám poskytneme okamžitú podporu v každej neočakávanej situácii.


Zabezpečenie vozidla

Zabezpečenie vozidla

Nedajte šancu zlodejom. Využite kompletný program starostlivosti o zabezpečenie vozidla od autoservisu Matlovič. Na základe certifikátu vydaného Krajským riaditeľstvom policajného zboru montujeme zabezpečenie akceptované všetkými poisťovňami.

Podľa štatistík bolo v Európe každý deň ukradnutých 2700 vozidiel. Vo svete je každých desať sekúnd ukradnuté vozidlo. Táto kriminálna aktivita je pre zlodejov veľmi zaujímavá z dôvodu minimálneho rizika. Aj keď bezpečnostné systémy vyvíjané v posledných rokoch pomohli výrazne znížiť tieto čísla, medzinárodné kriminálne organizácie používajú stále nové metódy krádeže, ako napr. krádež, alebo skopírovanie kľúča od vozidla a majú k dispozícii najmodernejšie technológie na prekonanie štandardného zabezpečenia.

Kompletnú ponuku nájdete na https://www.tssgroup.sk/produkty/zabezpecenie-vozidiel/autoalarmy/


Príslušenstvo a doplnky

Príslušenstvo

Montážou príslušenstva viete Vášmu autu ponúknuť určitú pridanú hodnotu bezpečnosti alebo pohodlnosti. Či sa už rozhodnete pre parkovacie senzory, LED denné svietenie alebo iné príslušentvo, radi Vám pomôžeme so správnym výberom a s odbornou montážou. Príslušenstvo a doplnky rozdeľujeme do troch skupín:

Príslušenstvo a doplnky

Montážou príslušenstva viete Vášmu autu ponúknuť určitú pridanú hodnotu bezpečnosti alebo pohodlnosti. Či sa už rozhodnete pre parkovacie senzory, LED denné svietenie alebo iné príslušentvo, radi Vám pomôžeme so správnym výberom a s odbornou montážou. Príslušenstvo a doplnky rozdeľujeme do troch skupín:/p>

Príslušenstvo a doplnky s bezpečnostou funkciou

Asi najdôležitejšia skupina doplnkov, ktorá nám, vodičom, pomáha bezpečnejšie zvládať nástrahy cestnej premávky. Ich primárnym účelom je zvýšenie bezpečnosti účastníkov premávky a ochrana pred škodami na vozidle. Pomáhajú nám pri parkovaní (parkovacie senzory), spravia nás viditeľnejšími (modul zapnutých svetiel, LED denné svietenia), pomáhajú nám sa lepšie sústrediť na cestu (handsfree sady) alebo nás upozorňujú na možné nebezpečenstvo (merač tlaku v pneumatikách)./p>

Príslušenstvo a doplnky s komfortnou funkciou

Komfortné doplnky a príslušenstvo majú za účel najmä zvýšenie pohodlia počas jazdy a zjednodušenie ovládania súčastí vozidla. Umožnujú nám oddýchnuť si počas dlhšej jazdy (tempomat) alebo pomáhajú pri zamykaní vozidla (centrálne zamykanie). Taktiež klientom často montujeme dodatočné elektrické ovládanie okien a aj vyhrievanie sedadiel, ktoré nám spríjemní jazdu práve v studenej zime./p>

Príslušenstvo a doplnky s vizuálnou funkciou

Do tejto skupiny patria najmä doplnky pre odvážnejších majiteľov vozidiel. Väčšinou sa ich montáž uskutočnuje na mieru a presne podla potrieb zákazníka. Ich montážou dosiahne klient odlíšenie od iných vozidiel napríklad s farebným LED osvetlením interiéru a exteriéru alebo montážou tuningových náhradných dielov a príslušenstva./p>

Ak potrebujete pomôcť alebo poradiť so správnym výberom príslušenstva, obráťte sa na nás. Radi Vám pomôžeme 0903 25 25 15


Tuning a úpravy na mieru

Chiptuning

Dcérska spoločnosť Matlovič racing s.r.o. vznikla za účelom stavby a optimalizácie závodných vozidiel a ich individuálnym úpravám podľa požiadaviek klienta. Zabezpečíme Vám kompletnú konzultáciu a pomoc pre zvýšenie výkonu motora, individuálnu úpravu vozidla a pri výbere vhodných dielov pre úpravu vozidla.

Cenník

Autoservis Matlovič

Kontakt


Poistné udalosti +421 903 980 835 poistneudalosti@matlovic.sk
Mechanické práce +421 903 25 25 15 servis@matlovic.sk
Elektrikárske práce +421 918 469 076 info@matlovic.sk
Náhradné diely +421 903 778 780 robert.nemeth@matlovic.sk
Zabezpečenie vozidiel a doplnky +421 918 469 076 info@matlovic.sk

 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: Autoservis Matlovič

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Prosíme vás, aby ste nehodnotili firmu, ak ste akýmkoľvek spôsobom prepojený s vlastníkom alebo zamestnancami tejto firmy.

Hodnotenie:
1 hviezda - Neodporúčam
2 hviezdy - Mal som aj lepšiu skúsenosť
3 hviezdy - Priemer
4 hviezdy - Spokojnosť
5 hviezd - Som nadšený

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu

Servis automobilov

Servis automobilov

Priblížte nám viac detailov o práci, ktorú potrebujete vykonať

* Povinne vyplnené polia

Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ súhlasíte so spracovaním údajov špecifikovaných v tomto formulári prevádzkovateľom flavio.sk. Firmám, ktoré vám dokážu pomôcť s vami vytvorenou požiadavkou týmto povoľujete kontaktovať vás na vami zadanom telefónom čísle a na vami zadanej e-mailovej adrese za účelom spracovania vašej požiadavky. Odoslaním požiadavky súhlasíte s Podmienkami používania na flavio.sk. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na podpora@flavio.sk.