Potrebujete niečo opraviť, postaviť alebo upraviť? Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaných odborníkov na rôzne služby
Navigovať

Reklamná produkcia - logo

Adresa firmy

Jána Smreka 6168/9
841 08 Bratislava

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Webstránka firmy

http://www.reklamnaprodukcia.sk

Pridať hodnotenie

Napísať správu

Reklamná produkcia s.r.o.

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Sme profesionálna produkčná agentúra, už 23 rokov poskytujeme komplexné polygrafické služby od grafického návrhu až po finálnu realizáciu.

Preferovaná komunikácia: e-mail / osobne / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Aké skúsenosti, zručnosti, kvalifikácie alebo školenia z vás robia tú pravú firmu pre vykonanie práce?

Je vaša firma poistená v prípade vytvorenia škody a garantujete zákazníkom spokojnosť so službami vašej firmy?

Čo najskôr potrebujete vedieť, aby ste dokázali zákazníkovi poskytnúť cenovú ponuku?

Reklamná produkcia s.r.o. logo
Otváracie hodiny
Pondelok 8:30 - 18:00
Utorok 8:30 - 18:00
Streda 8:30 - 18:00
Štvrtok 8:30 - 18:00
Piatok 8:30 - 18:00
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené
Array Zatvorené


Máte záujem o využitie našich služieb? Vytvorte požiadavku alebo nás kontaktujte telefonicky.

Chcete zistiť o našich službách viac? Navštívte naše webové stránky.

V prípade akýchkoľvek otázok, využite možnosť "Napísať správu".

Informácie o spoločnosti

Naša firma ponúka komplexné služby v reklame a propagácii Vašej firmy.

Čo všetko to znamená ?

Hľadáte firmu, ktorá Vám urobí grafický návrh napríklad pre billboard, vizitky, či podložky pod myš a zároveň Vám na tlačiarňach s najnovšou technológiou vytlačí a dodá hotové výrobky s kvalitným výstupom? Tak u nás ste správne. Nielen, že zabezpečíme plynulý priebeh produkcie tlačovín a reklamných predmetov, ale spoľahlivo ich dodáme priamo k Vám.

Na našej stránke ponúkame reklamné predmety, kde si môžete vybrať takmer čokoľvek od tričiek vhodných na potlač až po rôzne praktické a darčekové reklamné predmety. Výber je širší ako si myslíte, presvedčte sa sami.

Druhý e-shop dopĺňa našu ponuku služieb o predmety pre podporu predaja, kde určite nájdete vhodné predmety priamo pre Vaše podnikanie. Okrem klasických reklamných produktov tu nájdete aj nové a veľmi obľúbené ekologické predmety. Naša ponuka je skutočne univerzálna a vyberie si určite každý.

Okrem výroby rôznych tlačovín, reklamných a propagačných predmetov, vyrábame aj stolové podložky a podložky pod myš. Vieme Vám ich graficky kompletne navrhnúť, vyrobiť a nakoniec dodať či odoslať kam treba. Podložky pod myš sú ešte stále populárna a nenútená forma propagácie k doplneniu Vašej celkovej firemnej identity.Možnosti výroby podložiek pod myš a stolových podložiek sú takmer neobmedzene, či už ide o tvar podložky pod myš, rozmer alebo prevedenie, napr.otváracia.Okrem toho, že výrobu podložiek pod myš zabezpečíme rýchlo, u nás získate podložky pod myš za naozaj dobrú cenu. Kompletnú ponuku podložiek pod myš nájdete na tejto webovej stránke vyššie.

Aby toho nebolo málo, nezaoberáme sa len predajom reklamných predmetov a ich produkciou, ale zameriavame sa špeciálne na tlač. V tejto oblasti už skutočne nemáme obmedzenia. Od klasickej offsetovej tlače plagátov, kalendárov a vizitiek vieme vyriešiť aj potlačenie tričiek. Cudzie nám nie je ani gravírovanie laserom a rozumieme si aj so sieťotlačovým UV lakom, ponúkame parciálny aj celoplošný. Naše tlačiarenské služby zahŕňajú nespočetné možnosti a varianty tlače, preto si schopnosti našich tlačiarenských strojov môžete nájsť v časti Tlač tejto webovej stránky.

Staviame na dlhodobej spolupráci a spokojnosti všetkých našich klientov, či sú to konečný odberatelia alebo reklamné agentúry, ponúkame to najlepšie pre Vašu propagáciu. Ozvite sa nám a my Vás presvedčíme, že ste si vybrali správne. Tešíme sa na spoluprácu.

Tím Reklamnáprodukcia.sk


Reklamná produkcia s.r.o. poskytuje nasledujúce služby

Tlač

Offsetová tlač

Letáky, plagáty, vizitky, hlavičkové papiere, prospekty, katalógy, kalendáre, samoprepisovacie tlačivá, foldre, obálky, pohladnice,šanóny, wolblery

Digitálna tlač

Nálepky, bannery, reklamné tabule, fotografie, obrazy na plátno, roll up, podlahové nálepky, magnety, billboardy, citylighty, backlighty, beachflagy, vlajky, zástavy, športové dresy, polep áut, výklady, reklamné pútače

Sieťotlač

Nálepky: papierové, fóliové, bezpečnostné, obojstranne,magnetické… Potlač plastu rôznych hrúbok a rozmerov do formátu A0 vonkajšie plastové vlajky typu EASY, PRIMA a pod.

Sieťotlač

Podložky pod myš, plagáty, igelitové a papierové tašky, stolové vlajky, potlač triciek, pracovného oblečenia, textilnych tašiek, polokošiel

Tampoprint

Kľúčenky, gulôčkové perá, otvaráky, zapaľovače, hrnčeky, Všetky druhy reklamných predmetov z plastu, kovu , skla, kože a keramiky

Výšivka

Tričká, polokošele, mikiny, čiapky, šiltovky, šilty, košele, bundy, vesty, zástery, textilné tašky, nášivky, stolové vlajky

Laser a gravírovanie

Kovové perá, kľúčenky, vizitkáre, magnetické menovky, výrobné štítky, informačné tabuľky, drevené obaly , všetky bežné materiály ako drevo, koža, plasty, sklo,keramika, nerez, eloxovaný hliník

UV lak

Parciálny UV lak, celoplošný UV lak, stieracie žreby, k dispozícii sú rôzne typy a štruktúry UV laku – lesklý, matný, štruktúrovaný, reliéfny, kvapôčkový, fosforový, glitrovaný, voňavý (vôňa podľa požiadavky)


Rekalmné predmety - shop

Rekalmné predmety - shop

Podpora predaja - shop

Podpora predaja - shop

Podložky pod myš

Podložky pod myš

 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: Reklamná produkcia s.r.o.

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Systém hodnotenia:
1 hviezda - Neodporúčam
5 hviezd - Maximálne odporúčam

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu