Potrebujete niečo opraviť, postaviť alebo upraviť? Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaných odborníkov na rôzne služby
Navigovať

Tepovanie - NZ

Adresa firmy

G.Bethlena 10
940 01 Nové Zámky

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Webstránka firmy

https://www.tepovanienz.sk/

Facebook firmy

Pridať hodnotenie

Napísať správu

Tepovanie - NZ

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Zabezpečujeme jednorazové a pravidelné tepovanie Vašich kancelárii, domácností a automobilov. Hĺbkové tepovanie odstraňuje veľmi silné zašpinenie, nežiaduce pachy a roztoče, ktoré ohrozujú najmä alergikov.

Preferovaná komunikácia: e-mail / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Aké skúsenosti, zručnosti, kvalifikácie alebo školenia z vás robia tú pravú firmu pre vykonanie práce?

Je vaša firma poistená v prípade vytvorenia škody a garantujete zákazníkom spokojnosť so službami vašej firmy?

Čo najskôr potrebujete vedieť, aby ste dokázali zákazníkovi poskytnúť cenovú ponuku?

Tepovanie - NZ logo
Otvorené nepretržite
Overený odborník


Sedačky a sedacie súpravy

Vaše sedačky zbavíme všetkých typov nečistôt, ktoré ich používaním nastávajú a navrátime im stratený vzhľad. Používame výlučne šetrné metódy a prípravky, ktoré značne predlžujú životnosť čisteného povrchu.

Matrace, postele, vankúše

V posteli strávime polovicu svojho života a preto by sme mali určite dbať na jej údržbu a rovnako aj o čistotu a zdravotnú nezávadnosť jej matracov. S matracom sme totiž počas spánku v priamom kontakte a v prípade, že je plný alergénov a prachu, netrvá dlho a dostavia sa silné alergické reakcie.

Čalúnený nábytok

Naši vysoko kvalifikovaní pracovníci sú certifikovaní a vyškolení pre bezpečné čistenie čalúnenia priamo v pohodlí Vášho domova. Náš kvalitne vybavený prenosný čistiaci systém dorazí na miesto a je okamžite pripravený na suché čistenie tých najhorších škvŕn, ktoré sa dennodenným používaním vyskytujú.

Veľkoplošné a kusové koberce

Vlákna sa opotrebujú a farby strácajú na živosti. Iba pravidelné čistenie a dôkladná konzervácia pomáha dlhodobo udržať ich svieži vzhľad.

Umenie hĺbkového čistenia spočíva v odstránení všetkých druhov nečistôt usadených hlboko vo vnútri kobercových vlákien.

Kreslá a kancelárske stoličky

Sedačky sú rovnako mnohokrát aj zdrojmi množstva alergénov, ktoré nepriaznivo vplývajú na zdravotný stav Vás a Vašej rodiny. Vaše sedačky zbavíme všetkých typov nečistôt, ktoré ich používaním nastávajú a navrátime im stratený vzhľad. Používame výlučne šetrné metódy a prípravky, ktoré značne predlžujú životnosť čisteného povrchu.

Motorové vozidlá

Ponúkame Vám tepovanie a čistenie interiérov všetkých typov áut: osobné autá, úžitkové, nákladné, kamióny, lode, lietadlá a autobusy. Vaše interiéry áut vytepujeme a vyčistíme u Vás vo firme, u Vás doma alebo môžete Vaše auto priviezť k nám (u nás len v jarných a letných mesiacoch).

Čistenie a tepovanie a interiéru spočíva v kompletnom vyčistení čalúnených častí vrátane stropu, batožinového priestoru, kobercov a textilných rohoží.

Čistenie kože a impregnácia

Pri čistení kožených sedačiek, kresiel a iného koženého nábytku je tiež nevyhnutné používať veľmi šetrnú techniku, aby časom nevznikali rôzne poškodenia na povrchu materiálu. Až vďaka tomuto celkovému prístupu dochádza k dôkladnému hĺbkovému odstráneniu znečistenia a špiny, spolu s rôznymi fľakmi a škvrnami. Výsledok je následne na prvý pohľad zrejmý.

PuraQleen - fasády budov a okná

Profesionálne sa venujeme aj čisteniu povrchov fasád budov z rôznych konštrukčných materiálov ako napríklad kov, sklo, plast, silikónová omietka, až do výšky 15 metrov bez nutnosti použitia horolezeckej techniky, lešenia alebo mobilnej plošiny. Čistá fasáda je predsa vizitkou celej budovy.

FV a solárne panely

Poskytujeme profesionálne služby v oblasti čistenia a údržby fotovoltaických a solárnych panelov so zameraním na väčšie celky ako napríklad fotovoltaické parky, kde čistota panelov priamo úmerne ovplyvňuje výkon ako aj rentabilitu celej fotovoltaickej elektrárne. Viac svetla znamená viac energie a viac peňazí.

 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: Tepovanie - NZ

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Systém hodnotenia:
1 hviezda - Neodporúčam
5 hviezd - Maximálne odporúčam

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu