Potrebujete niečo opraviť, postaviť alebo upraviť? Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaných odborníkov na rôzne služby
Navigovať

Auto Diškanec - logo

Viac pohľadov

Adresa firmy

Žitná 5/7494 (Rača)
831 06 Bratislava

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Webstránka firmy

http://www.autodiskanec.sk

Facebook firmy

Pridať hodnotenie

Napísať správu

AUTO DIŠKANEC s.r.o. - Bosch Car Service

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

AUTO DIŠKANEC s.r.o. zabezpečuje firmám a fyzickým osobám kompletnú starostlivosť pre motorové vozidlá, bez straty záruky na vozidlo. Spoločnosť funguje viac ako 25 rokov čo sa odráža na našich skúsenostiach a kvalite.

Preferovaná komunikácia: e-mail / osobne / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Patríme do celosvetovej skupiny Bosch Car Service. Úplné autoservisné služby a kompletnú starostlivosť všetkých automobilových značiek zabezpečuje náš školený personál, ktorý pracuje na moderných zariadeniach.

Naša spoločnosť vykonáva činnosť vo vlastných priestoroch ktoré sú aj riadne poistené. Každé prevzaté vozidlo, riadne chránime a opravujeme iba u nás zamestnanou osobou. Vďaka 17 člennému personálu sme schopní riešiť vozidlo v krátkej dobe aj bez rezervácie termínu opravy.

Pracujeme na deviatich zdvíhacích zariadeniach s plnohodnotným vybavením a ďalšími šiestimi samostatnými pracoviskami kde sa auto rieši na zemi. Disponujeme množstvom zariadení, prípravkami a špeciálnym náradím ako napr. tester tlmičov, 3D laserová geometria, hydraulická rovnacia stolica karosérií, najnovšie pneuservisné vybavenie či množstvo diagnostických software-ov.

AUTO DIŠKANEC s.r.o. - Bosch Car Service logo
Otváracie hodiny
Pondelok 7:00 - 17:30
Utorok 7:00 - 17:30
Streda 7:00 - 17:30
Štvrtok 7:00 - 17:30
Piatok 7:00 - 17:30
Sobota 9:00 - 12:00
Nedeľa Zatvorené
Zatvorené
Overený odborník


Máte záujem o využitie našich služieb? Vytvorte požiadavku alebo nás kontaktujte telefonicky.

Chcete zistiť o našich službách viac? Navštívte naše webové stránky.

V prípade akýchkoľvek otázok, využite možnosť "Napísať správu".


Ponúkané služby

 • Mechanické práce
 • Karosárske a lakovnícke práce
 • Servis vozidiel v záruke
 • Geometria
 • Pneuservis
 • Klimatizácia
 • Čistenie vozidiel
 • Predaj vozidiel
 • Oprava a lepenie skliel
 • Opravy preliačenin karosérie
 • Test tlmičov a bŕzd
 • STK a EK
 • Náhradné vozidlá
 • Sklad olejov
 • Predaj príslušenstva
 • Renovácia svetlometov
 • Nastavenie LED a Matrix svetlometov
 • Analyzátor výfukových plynov
 • Osciloskop
 • Diagnostika
 • Bosch Mobility Assistance
 • Leštenie a ochrana karosérie
 • Autoalarmy a GPS
 • Zvýšenie výkonu
 • Sprostredkovanie poistenia
 • Odťah motorových vozidiel

Mechanické opravy

Naša spoločnosť sa prevažne zameriava na mechanické práce na vozidlách. Pracujeme na ôsmich zdvíhacích zariadeniach a troch samostatných miestach kde vykonávame servisné úkony.

Ponúkame všetky druhy prác či už servis alebo opravy motorov, prevodoviek, podvozkov a iných mechanických úkonov na vozidle. Sme certifikovaní vďaka dlhoročným skúsenostiam na vozidlách a snažíme sa stále navyšovať kvalitu novými zariadeniami a školeniami našich pracovníkov. U nás nájdete plnohodnotné vybavenie pre všetky značky osobných automobilov. Investujeme do rozvoja dielenskej techniky a kvalitných overených materiálov, ktoré používame pri práci na zákazníckych vozidlách. Patríme do celosvetovej siete Bosch Car Service, ktorá nám zabezpečuje najnovšie informácie a školenia v automobilizme. Venujeme sa servisu vozidiel a sním spojenými doplnkovými prácami, ktoré sa snažíme maximálne rozšíriť aby sme zákazníkovi ponúkli úplnú starostlivosť o auto súkromné alebo firemné.

Klasické inšpekčné prehliadky vykonávame podľa zakúpených predpisov od výrobcu vozidla a k ním pridávame doplnkové práce podľa požiadavky zákazníka od montáže autoalarmov, parkovacích asistentov, ťažných zariadení, znižovanie spotreby vozidiel či špeciálne úpravy motora alebo podvozku a samozrejme oveľa viac... Našim stálym zákazníkom sa snažíme poďakovať a tým pádom od nás dostávajú naše nadštandardné služby ako pomoc na cestách, pick-up servis, odvoz zákazníka či zapožičanie náhradného vozidla (8 vozidiel v ponuke) a pod. vždy keď ku nám príde vozidlo na servisnú prehliadku.

V ponuke náhradných dielov sa snažíme držať čo najviac dodávateľov aby sme mohli pre zákazníka nájsť najvýhodnejšiu ponuku podľa požiadaviek na opravu. V rámci vybavenia našich mechanických dielní sa môže rovnať so značkovými servismi a to pretože máme ku každému mechanikovi pridelené plnohodnotné vybavenie a náradie, taktiež disponujeme napríklad 3D laserovou 4-kamerovou geometriou, testerom tlmičov a bŕzd schválený pre STK, osciloskop Bosch FSA 720 s analyzátorom výfukových plynov alebo viacero diagnostických prístrojov na zistenie elektronickej závady vozidla a veľa iného profi vybavenia. Veríme že naše služby Vám budú dostačujúce ku získaniu si dôvery a my sa budeme snažiť Vám vyhovieť a pomôcť vo všetkom s vašim autom.


OPRAVY KAROSÉRIÍ

Naša firma je v oblasti karosárskych opráv zameraná na vysokú kvalitu a postupy pri opravách. Investovali sme do školení pracovníkov a vybavenia karosárskej dielne aby sme boli schopní úzko spolupracovať s poisťovňami a získali si dôveru u zákazníkov, tým že odvedieme kvalitnú prácu aj pod povrchom laku. Snažíme sa aby boli jednotlivé postupy opráv dodržané, tak ako stanovil výrobca vozidla a striktne dodržujeme dobu vytvrdnutia jednotlivých vrstiev gitov nanášaných pod farbu a lak. Kvalitu sa snažíme stále navyšovať novým vybavením ako napríklad jednobodová zváračka - GYSPOT combi 230 E.PRO, ktorá je podmienkou vo viacerých popredných značkových servisoch. Taktiež máme rovnaciu stolicu karosérií a množstvo náradia potrebné a kvalitnú prácu.

Lakovnícky box a priestor na miešanie farieb sa snažíme udržať stále čistý a pernamentne kontrolovaný revíznymi technikmi. Po každom lakovníckom zákroku lakovaný diel a okolité diely vozidla zaleštíme aby sa dosiahol maximálny efekt a vozidlo vypadá ako nové a nehavarované.


Geometria

Pracujeme na najvyspelejšom systéme geometrie podvozku od výrobcu Hunter - Hawk eye 3D, ktorý je svetovou špičkou. Kamery snímajúce osobitne každé koleso vozidla sú pomocou zrkadlových terčov citlivé na aj tie najmenšie odchýlky prednej a zadnej nápravy. Dokážeme nastaviť zbiehavosť, odklon a záklon každého kolesa. Zákazník obdrží protokol pred a po nastavení podvozku. Nastavenie geometrie je nutné pri každom zásahu do podvozku prípadne preventívne, ak si zákazník chce udržať vozidlo v bezpečnej kondícií. Dodržiavame na naše prístroje a zariadenia každoročné revízne prehliadky a udržiavame ich v 100%-nom nastavenom stave.


Pneuservis

Pracujeme na profesionálnych prístrojoch svetových značiek ako Hunter, Bosch a Ravaglioli. Udržujeme zariadenia pod stálymi revíznymi kontrolami aby sme zabezpečili maximálnu presnosť pri vyvažovaní. Sme schopní prezúvať disky od 10 do 24 palcového priemeru disku, taktiež nemáme žiaden problém s Run Flat pneumatikami. Naši zákazníci môžu využiť možnosť sezónneho uskladnenia pneumatík s čistením a impregnovaním pneumatík. Cez sezónu prezúvania pracujeme na objednávku od 7:30 do 16:00 hod. Mimo sezóny riešime drobné defekty a pod. bez objednania.

U nás nájdete aj obchod od viacerých dodávateľov pneumatík, diskov a príslušenstva ako snímačov tlakov pneumatík (TPMS). V ponuke hľadáme najvýhodnejšie a najdostupnejšie komponenty podľa výberu zákazníka. Ak zákazník nemá predstavu akú pneumatiku či disk si má kúpiť, tak mu vypracujeme cenovú ponuku s viacerými možnosťami. Pri opravách systému TPMS máme samozrejme zakúpenú diagnostiku na kódovanie a prihlásenie senzorov k autu aby nehlásilo chybové hlásenie na palubnom prístroji.


Klimatizácia

Klimatizáciu vo Vašom vozidle dokážeme udržiavať v dokonalej kondícií a čistote. Pri každej servisnej prehliadke meníme peľový filter s použitím uhlíkových vlákien, ktoré zabraňujú jemnému prachu a pachom vstup do kabíny automobilu. Klimatizáciu servisujeme na všetkých druhoch automobilov. Plníme chladivom R134a aj R1234yf ktoré sa používa v nových vozidlách. Ponúkame služby spojené s opravami a údržbou klimatizácie a máme všetky potrebné prístroje na identifikáciu úniku a opravu klimatizačného systému. Pracujeme s tromi plnohodnotnými plniacimi strojmi a profesionálnym vybavením na servis A/C.


Čistenie vozidiel

Poskytujeme špičkové služby a s nimi spojený komplexný balík služieb v spolupráci s partnermi ktorí sú zárukou dlhoročných skúseností a kvality na vysokej úrovni. V ručnej umyvárni Auto Diškanec poskytujeme všetky základné čistiace práce. Všetky naše služby sú vykonávané výlučne školenými pracovníkmi s takmer 10 ročnou skúsenosťou v oblasti čistenie vozidiel.

Preferujeme kvalitné a overené čistiace prostriedky neutrálne voči životnému prostrediu. Pracujeme na dvoch pracoviskách mokrom a suchom. Klienti počas čistenia vozidla môžu využiť priestor určený pre zákazníkov servisu, vybavený wifi pripojením, TV a samozrejme káva, čaj grátis. Ponúkame taktiež predaj a poradenstvo autokozmetiky presne podľa požiadaviek klienta.

Ak máte záujem o zaslanie ponuky na pravidelné využívanie našich služieb napíšte nám na FB alebo e-mail : servis@autodiskanec.sk Termín našich služieb je možné rezervovať telefonicky na tel. čísle: 0902/730073

Ponúkame:

 • ručné umytie karosérie a kolies
 • čistenie interiérov
 • tepovanie
 • strojové leštenie
 • voskovanie karosérie
 • detailing
 • krycie úpravy po škrabancoch


 • Kontakt

  AUTO DIŠKANEC s.r.o.
  Žitná 5
  831 05 Bratislava - Rača

  SERVIS:
  02 / 44 88 24 24, 44 88 84 44
  servis@autodiskanec.sk

  MECHANICKÉ OPRAVY:
  0903 418 803, 0902 730 073

  KAROSÁRSKE OPRAVY:
  0903 408 803

  NÁHRADNÉ DIELY:
  0911 448 884
  diely@autodiskanec.sk

  1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

  Napíšte vlastné hodnotenie

  Hodnotíte: AUTO DIŠKANEC s.r.o. - Bosch Car Service

  Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

  Systém hodnotenia:
  1 hviezda - Neodporúčam
  5 hviezd - Maximálne odporúčam

  Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

   ***************
  Spokojnosť

  Pokyny pre správne hodnotenie

  Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

  Čo robiť:

  • uveďte čo najviac podrobností
  • buďte objektívny
  • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
  • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
  • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
  • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

  Čo nerobiť:

  • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
  • nezveličujte fakty
  • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
  • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu