Potrebujete niečo opraviť, postaviť alebo upraviť? Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaných odborníkov na rôzne služby
Navigovať

Autoservis Marko - logo

Adresa firmy

Nemocničná 1
026 01 Dolný Kubín

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Webstránka firmy

http://www.autoservismarko.sk

Facebook firmy

Pridať hodnotenie

Napísať správu

Autoservis Marko - Dolný Kubín

100 1 100 0

Počet hodnotení: 1

Autoservis Marko ponúka širokú škálu servisných služieb pre Váš automobil. Ako jeden z mála univerzálnych autoservisov Vám ponúka profesionálnu starostlivosť o každé auto bez rozdielu roku výroby alebo značky.

Preferovaná komunikácia: e-mail / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb? Autoservis Marko ponúka širokú škálu servisných služieb pre Váš automobil. Ako jeden z mála univerzálnych autoservisov Vám ponúka profesionálnu starostlivosť o každé auto bez rozdielu roku výroby alebo značky. Pravidelne školený personál vyrieši každú mechanickú alebo elektrikársku závadu efektívne, so zárukou a finančne výhodnejšie ako v autorizovanom servise. Sme moderný autoservis, ktorý neponúka nielen komplexnú starostlivosť o Vaše auto, ale samozrejme aj o zákazníka. Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a preto sme ako jediný autoservis v Kubíne spustili pre zákazníkov online aplikáciu pre objednanie na vhodný voľný termín. A to všetko jednoducho z pohodlia domova alebo práce bez nutnosti telefonovania alebo osobnej návštevy. Počas samotnej opravy vozidla sa o Vás postaráme a prípade dlhšej opravy zabezpečíme odvoz domov alebo do práce.

 Autoservis Marko - Dolný Kubín logo
Otváracie hodiny
Pondelok 8:00 - 16:00
Utorok 8:00 - 16:00
Streda 8:00 - 16:00
Štvrtok 8:00 - 16:00
Piatok 8:00 - 16:00
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené
Array Zatvorené


Máte záujem o využitie našich služieb? Vytvorte požiadavku alebo nás kontaktujte telefonicky.

Chcete zistiť o našich službách viac? Navštívte naše webové stránky.

V prípade akýchkoľvek otázok, využite možnosť "Napísať správu".


Ponúkané služby

Rýchloservis

Rýchloservis

Vypálená žiarovka, výmena oleja alebo kompletná kontrola vozidla? Žiadny problém… Náš kvalifikovaný tím sa rýchlo a kvalitne postará o Vaše auto a vykoná rýchloservis skôr, ako si Vy vychutnáte výbornú kávu.Pod službou “Rýchloservis” Vám ponúkame vyriešenie bežného servisu automobilu bez zbytočného odkladu : kontrola technického stavu vozidla,výmena oleja a všetkých filtrov,výmena brzdových kotúčov a brzdového obloženia,výmena výfukového systému (prípadne oprava),výmena a prezutie pneumatík (oprava defektov),kontrola a nastavenie geometrie a svetiel,servis a plnenie klimatizácie,diagnostika – načítanie pamäte chybových hlásení riadiacej jednotky.


Mechanické opravy

Mechanické práce

Vykonávame všetky mechanické opravy pre všetky typy osobných aj úžitkových vozidiel. Medzi bežné úkony mechanických opráv patrí, výmena bŕzd, čapov, riadiacich tyčí, výmena ramien a silentblokov, tlmičov, opravy spojok, prevodoviek, hadíc, opravy chladiacich systémov, výmeny a opravy výfukov, výmeny rozvodov, opravy hláv motora, ich rovnanie, nastavenie ventilov, príprava vozidla na STK a EK, plnenie, oprava a údržba klimatizácií a … rôzne ďalšie opravy. Pre všetky opravy sme schopní zabezpečiť náhradné diely. Termíny opráv sa vždy snažíme prispôsobiť časovému rozvrhu Našich zákazníkov, tak aby nedochádzalo k zbytočným prieťahom.

Po dohode je možný odvoz aj dovoz automobilu tzv. PICK UP servis k oprave z miesta bydliska zákazníka.


Elektrikárske opravy

Auto elektronika - opravy

Náš autoservis disponuje skúseným odborníkom a diagnostikom pre všetky typy vozidiel, preto vieme rýchlo a efektívne odhaliť elektrikársku závadu. Elektrikárske opravy a diagnostika patria medzi silné stránky autoservisu Marko.


Pneuservis

Pneuservisné práce

Kompletné prezutie je prezutie, keď potrebujete vyzuť pneumatiky z disku a obuť nové pneu na ten istý alebo nový disk.

Výmena sady pneumatík je prezutie, keď máte zimné aj letné pneu na diskoch a potrebujete ich len vyvážiť a prehodiť na auto.

Oprava defektu je služba, kde sa opravuje prepichnutá alebo poškodená pneumatika špeciálnou sadou na opravu defektu.

(Pre Osobné vozidlo do 3,5t, Terénne vozidlá a SUV do 3,5t, Dodávka do 3,5t)


Poistné udalosti

Poistné udalosti

Každý vie, že v prípade poistnej udalosti nemusí byť najväčší problém samotná škoda, ale komunikácia s poisťovňami. Preto Vám autoservis Marko zabezpečí kompletnú asistenciu a pomoc pri komunikácii s poisťovňou. Sme zmluvný partneri so všetkými slovenskými poisťovňami a preto sú poistné udalosti našou silnou stránkou.


Zabezpečenie vozidla

Zabezpečenie vozidla

Nedajte šancu zlodejom. Využite kompletný program starostlivosti o zabezpečenie vozidla od autoservisu Marko. Na základe certifikátu vydaného Krajským riaditeľstvom policajného zboru montujeme zabezpečenie akceptované všetkými poisťovňami.Ponuka zabezpečenia: Mechanické zabezpečenie,Autoalarmy s ďiaľkovým ovládaním,Dvojcestné autoalarmy s LCD pagerom,Autoalarmy k originálnym diaľkovým ovládačom,GSM Autoalarmy,GPS lokalizátory,Imobilizéry.


Príslušenstvo a doplnky

Príslušenstvo

Montážou príslušenstva viete Vášmu autu ponúknuť určitú pridanú hodnotu bezpečnosti alebo pohodlnosti. Či sa už rozhodnete pre parkovacie senzory, LED denné svietenie alebo iné príslušentvo, radi Vám pomôžeme so správnym výberom a s odbornou montážou.

Parkovacie senzory,modul zapnutých svetiel, LED denné svietenia, handsfree sady,merač tlaku v pneumatikách, tepomat, centrálne zamykanie, vyhrievanie sedadiel, LED osvetlením interiéru a exteriéru alebo montážou tuningových náhradných dielov a príslušenstva.


Zbavíme Vás starých pneumatík

Podľa nového zákona o odpadoch majú všetky autoservisy, povinnosť odoberať staré pneumatiky bezplatne a podľa zákona sa postarať o ich odstránenie. Zákon zároveň ukladá povinnosti aj spotrebiteľom. Každý používateľ musí odovzdať staré pneumatiky distribútorovi nezávisle od toho, či ide o súkromnú osobu alebo firmu. Samozrejme pre obe strany platia aj pokuty.

  1. Hodnotil Peter dňa 28.10.2018

   Som nadšený

   Spokojnosť
   100%

   Pri každom probléme s mojím autom využívam tento autoservis. Odporúčam.

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: Autoservis Marko - Dolný Kubín

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Systém hodnotenia:
1 hviezda - Neodporúčam
5 hviezd - Maximálne odporúčam

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu


Vytvorte požiadavku priamo na našej stránke: http://www.autoservismarko.sk/online-autoservis/