Potrebujete niečo opraviť, postaviť alebo upraviť? Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaných odborníkov na rôzne služby
Navigovať

Bayern Center - logo

Adresa firmy

Bajkalská 29
831 54 Bratislava

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Webstránka firmy

http://www.bayerncenter.sk

Facebook firmy

Pridať hodnotenie

Napísať správu

Bayern Center s.r.o. - BOSCH service

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Všetky starosti s opravami a udržiavaním našich „tátošov“ preberajú za nás ľudia ktorí sú vo svojom obore profesionáli a vôna kovu, oleja a sálajúce teplo výfukov je ich každodenným chlebom. Predstavujeme Vám profesionálnu servisnú spolocnost BAYERN CENTER, so sídlom v Bratislave. BAYERN CENTER, spoločnosť s ručením obmedzeným je firma rodinného charakteru, ktorá si zakladá na dlhoročnej tradícii v oblasti predaja náhradných dielov a autoservisných služieb. Ponúka komplexné služby pre plynulý chod Vášho štvorkolesového miláčika či celého vozového parku vašej firmy a súčasne tak prispieva k zvýšeniu bezpečnosti pri používaní motorových vozidiel.

Bayern Center je členom celosvetovej siete Bosch Car Service a naväzujeme na dlhoročnú históriu firmy Róbert Bosch na trhu autoservisov.

Preferovaná komunikácia: e-mail / osobne / telefonicky

Platobné možnosti: kartou aj v hotovosti

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Aké skúsenosti, zručnosti, kvalifikácie alebo školenia z vás robia tú pravú firmu pre vykonanie práce?

Je vaša firma poistená v prípade vytvorenia škody a garantujete zákazníkom spokojnosť so službami vašej firmy?

Čo najskôr potrebujete vedieť, aby ste dokázali zákazníkovi poskytnúť cenovú ponuku?

Bayern Center s.r.o. - BOSCH service logo
Otváracie hodiny
Pondelok 7:30 - 17:00
Utorok 7:30 - 17:00
Streda 7:30 - 17:00
Štvrtok 7:30 - 17:00
Piatok 7:30 - 17:00
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené
Otvorené
Overený odborník


Máte záujem o využitie našich služieb? Vytvorte požiadavku alebo nás kontaktujte telefonicky.

Chcete zistiť o našich službách viac? Navštívte naše webové stránky.

V prípade akýchkoľvek otázok, využite možnosť "Napísať správu".

Informácie o spoločnosti

Všetky starosti s opravami a udržiavaním našich „tátošov“ preberajú za nás ľudia ktorí sú vo svojom obore profesionáli a vôna kovu, oleja a sálajúce teplo výfukov je ich každodenným chlebom. Predstavujeme Vám profesionálnu servisnú spolocnost BAYERN CENTER, so sídlom v Bratislave. BAYERN CENTER, spoločnosť s ručením obmedzeným je firma rodinného charakteru, ktorá si zakladá na dlhoročnej tradícii v oblasti predaja náhradných dielov a autoservisných služieb. Ponúka komplexné služby pre plynulý chod Vášho štvorkolesového miláčika či celého vozového parku vašej firmy a súčasne tak prispieva k zvýšeniu bezpečnosti pri používaní motorových vozidiel.

Bayern Center je členom celosvetovej siete Bosch Car Service a naväzujeme na dlhoročnú históriu firmy Róbert Bosch na trhu autoservisov.

Firma sa zaoberá servisom všetkých typov osobných a dodávkových automobilov. Autoservis je vybavený špičkovou technológiou najnovšej generácie, diagnostickými testovacími jednotkami BOSCH, ktoré v nemalej miere napomáhajú k čo najpresnejšej diagnostike ako aj odstráneniu poruchy motora, elektrickej ako i brzdovej sústavy, taktiež tlmičov a pružiacich jednotiek. BAYERN CENTER v rámci svojich služieb ďalej ponúka výmenu autoskiel, montáž autoalarmov, elektrických ako i mechanických zabezpečovacích zariadení, servis klimatizácií, záručné a pozáručné prehliadky. Neoddeliteľnou súčasťou našej činnosti je denný dovoz náhradných dielov, čo v nemalej miere urýchľuje dobu opravy a znamená to doslova všetky služby „pod jednou strechou”.

Bayern Center s.r.o. poskytuje nasledujúce služby

Pokiaľ nenájdete čo hľadáte, zavolajte nás na 02 / 5341 4646 a informujte sa.

 • Autoalarmy
 • Autodoplnky
 • Brzdy
 • Diagnostika
 • Klampiarske práce
 • Pneuservis
 • Poistné obhliadky
 • Pravidelné prehliadky
 • Servis čelných skiel
 • Záručný servis
 • Odťahová služba

Autoalarmy

Auto elektronika - opravy

Na požiadanie Vám ponúkneme zabezpečovacie zariadenia od základných modelov až po profesionálne zabezpečenie s GPS monitorovanim a GSM ovládaním.

Ponúkame alarmy nasledovných značiek:

1 – META

2 – Jablotron

V prípade poruchy Vášho alarmu ponúkame jeho kompletný servis

Autoalarmy rady HPA / HPV sú určené hlavne pre vozidlá s centrálnym zamykaním, ktoré sú ovládané kľúčom od zámku dverí alebo pre vozidlá bez centrálneho zamykania. Autoalarmy HPA sú univerzálne a autoalarm HPV je určený pre vozidlá so zbernicou CanBus – Škoda, VW, Seat, Audi.

Autoalarmy majú množstvo programovateľných funkcií, umožňujú pripojenie ďalších externých snímačov, majú výstupy na ovládanie pagera, centrálneho zamykania dverí, vyťahovania okien. Spĺňajú tak nároky nielen na ochranu vozidla pred jeho ukradnutím ale poskytujú aj komfortné funkcie, ktoré uľahčujú majiteľovi manipuláciu s vozidlom.

Ponuka autoalarmov HPA umožňuje zákazníkovi výber vhodného typu podľa jeho bezpečnostných a finančných požiadaviek. Pri výbere autoalarmu Vám radi poradíme alebo sa môžete obrátiť na montážne firmy, ktoré s nami spolupracujú.


Autodoplnky

Príslušenstvo

Parkovacie snímače

Parkovacie snimače vďaka ultrazvukovému meraniu vzdialenosti spoľahlivo informujú vodiča o prekážkach nachádzajúcich sa za vozidlom ale aj pred vozidlom. Detekcia prekážky začina cca od 120 cm pomalým pípaním, približovaním sa frekvencia pípania zrýchľuje a pri 30 – 40 cm je tón trvalý.

Parkovacie snímače chránia nielen pred poškodením Váš majetok ale aj zdravie a život Vašich blízkych!

SR 4 – Active park

Programovateľný parkovací snímač so štyrmi ultrazvukovými kapsulami, ktoré sa umiestňujú do nárazníka. Účinne detekuje prekážky nielen vzadu ale aj pri rohoch karosérie. Môže byť namontovaný ako zadný alebo ako predný snímač. Zadný parkovací snímač sa aktivuje automaticky po zaradení spiatočky. Pokiaľ je namontovaný ako predný parkovací snimač, tiež sa aktivuje zaradením spiatočky a pracuje ešte aj 30 sek. po jej vyradení. Naviac má vlastný spínač, ktorý slúži na jeho zapnutie alebo vypnutie. Signalizácia prekážky je akustická, s možnosťou dokúpenia displeja so štyrmi štvorfarebnými LED diódami, ktoré signalizujú vzdialenosť od prekážky. SR 4 je možné namontovať aj do terénnych vozidiel s rezervným kolesom vzadu a do vozidiel s ťažným zariadením. Kapsule sa dajú nastriekať na odtieň farby nárazníka.

SR 2 ŠPZ

Parkovací snímač zadný s dvoma ultrazvukovými kapsulami, ktoré sú integrované v podložke pod evidenčným čislo vozidla. Signalizácia prekážky je akustická. Výhodou tohoto snímača je jednoduchá montáž.

SP 4 ŠPZ

Parkovací snímač predný so štyrmi ultrazvukovými kapsulami, ktoré sú integrované v podložke pod evidenčným čislo vozidla. Signalizácia prekážky je tiež akustická. Orientácia dvojíc ultrazvukových kapsúl spoľahlivo detekuje prekážky nielen pred vozidlom ale aj pri rohoch karosérie.

AEV – moduly denného svietenia vozidiel

Po naštartovaní vozidla automaticky rozsvieti predné stretávacie a zadné koncové svetlá, po vypnutí motora automaticky zhasnú. Funkcia svetelnej húkačky ostáva v činnosti

V priebehu štartovania svetlá ostávajú vypnuté

Po zapnutí spínača osvetlenia vozidla sa prejde na normálny nočný režim (rozsvieti sa podsvietenie palubnej dosky a dajú sa trvalo zapínať diaľkové svetlá)

Jednoduchým vytiahnutím poistky sa modul vyradí z činnosti

Profesionálna montáž pomocou predpripravenej kabeláže a originálnych konektorov


Brzdy

Brzdy - oprava

Opravy brzdových systémov

Bosch patrí celosvetovo k najväčším dodávateľom brzdových systémov a v Európe je to dodávateľ číslo jeden. Je tvorcom systémov ABS, ASR, ESP a senzoriky.

Naši pracovníci skontrolujú a postarajú sa aj o Vaše brzdy na aute.

Vývoj podvozku je dnes závislý na týchto systémoch.


Diagnostika

Diagnostika

Najmodernejšia diagnostika porúch a opravy vstrekovania benzínu a diesela

Firma Bosch, ako jeden z popredných dodávateľov systémov a komponentov vstrekovania benzínu a diesla do prvovýbavy, súčasne používa aj vlastné diagnostické vybavenie pre autoservisy.


Klampiarske práce

Karosárske práce

Mechanické práce (tlmiče, spojky, výfuky, pneumatiky, …)

Kompletná ponuka služieb, vrátane mechanických opráv, je samozrejmosťou. Služby ponúkame aj v rámci riešenia poistných udalostí.


Pneuservis

Pneuservisné práce

Správne nastavenie a vyváženie Vašich pneumatík je dôležité ako pre ich životnosť, tak aj pre ďalších komponentov náprav.

Včasná výmena pneumatík letné / zimné – Vám môže zachrániť život.

Skontriolujeme Vám hĺbku dezénu, aby Vaša ceta bola bezpečná


Poistné obhliadky

Poistné udalosti

Sme zmluvný partner poisťovní ALLIANZ, AXA, KOOPERATIVA, pre ktoré zabezpečujeme odťah vozidiel a opravy po poistných udalostiach.


Pravidelné prehliadky

Osobné vozidlá - oprava

Vďaka partnerstvu so spoločnosťou BOSCH Vám môžeme ponúknuť:

Inšpekčné prehliadky aut všetkých značiek

Inšpekčné prehliadky aut všetkých značiek sú vykonávané v značkových autoservisoch Bosch Car Service podľa predpisov servisných intervalov daných výrobcom vozidla.


Servis čelných skiel

Autosklo - oprava

V našej ponuke máme kompletný sortiment skiel pre všetky modely automobilov a všetky typy a tvary skiel (predné, zadné, bočné, strešné). Opravy pre Vás vykonáme aj v rámci poistnej udalosti.

Súčasťou našich služieb je oprava čelných skiel, odstraňovanie malých poškodení a puklín. Ušetrite si výmenu celého skla, pokiaľ sa dá opraviť.

Ako zistím, kedy sa dá opraviť čelné sklo?

Kamienok vám poškodil čelné sklo? Nie vždy je nutná výmena! - BLOG


Záručný servis

Mechanické práce

Pravidelný servis a údržba aut, aj v záruke

Bloková výnimka umožňuje, pri dodržaní predpísaných technologických postupov a s použitím patričných informácií a prístrojov, vyškolenému odbornému personálu vykonávať servisné prehliadky aj u automobilov v záruke.

Servisné prehliadky automaticky zohľadňujú ročné obdobie a klimatické zmeny.

Čo je to bloková výnimka? - BLOG


Odťahová služba

Odťahová služba (non stop +421 911 705 506) + Servis Mobil

Pohotovostné servisné vozidlo vybavené pojazdným servisom, na mieste určenia dokážeme zabezpečiť opravu defektu, výmenu akumulátora a iné…

Odťahová služba Vám pri vážnejších poruchách a poškodeniach Vášho vozidla zabezpečí prevoz a uskladnenie vozidla v našom servisnom areáli. Počas opravy vozidla zapožičiame klientovi náhradné vozidlo. Odporúčame objednať sa minimálne s 3-dňovým predstihom najlepšie súčasne s objednaním vozidla do opravy. Ohľadne podmienok a ceny prenájmu nás kontaktujte na uvedených číslach.

Pre našich klientov zabezpečujeme výkon STK, administratívnych STK alebo emisných kontrol.

Osvedčenia a certifikáty

Certifikát 1 Certifikát 2 Certifikát 3 Certifikát 4 Certifikát 5

Kontakt

RECEPCIA

Tel.:
+ 421 2 5341 4646
+ 421 2 5341 7700
GSM:+ 421 905 705 506
E-mail:recepcia@bayerncenter.sk


prijímací technik - mechanické a elektrikárske práce
Tel:
+ 421 2 5341 4646
+ 421 2 5341 7700
GSM:+ 421 905 705 506
E-mail:prijem@bayerncenter.sk


prijímací technik - klampiarske a lakérnícke práce
Tel:
+ 421 2 5341 4646
+ 421 2 5341 7700
GSM:+ 421 904 705 506
E-mail:servis@bayerncenter.sk


predaj náhradných dielov
Tel:
+ 421 2 5341 4646
+ 421 2 5341 7700
GSM:+ 421 905 705 506
E-mail:sklad@bayerncenter.sk


Pick Up
Tel:
+ 421 2 5341 4646
+ 421 2 5341 7700
GSM:+ 421 905 705 506


Požičovňa vozidiel
Tel:
+ 421 2 5341 4646
+ 421 2 5341 7700
Mobil:+ 421 903 504 504
GSM:+ 421 905 705 506
E-mail:pozicovna@bayerncenter.sk

 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: Bayern Center s.r.o. - BOSCH service

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Systém hodnotenia:
1 hviezda - Neodporúčam
5 hviezd - Maximálne odporúčam

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu


Vytvorte požiadavku priamo na našej stránke: http://bayerncenter.sk/objednaj-online.php