Potrebujete niečo opraviť, postaviť alebo upraviť? Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaných odborníkov na rôzne služby
Navigovať

BEMAJ - logo

Adresa firmy

Na úvratí 25
821 04 Bratislava

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Webstránka firmy

http://bemaj.sk/

Pridať hodnotenie

Napísať správu

BEMAJ - stavebná firma

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Inžinierska činnosť, stavebný dozor a poradenstvo. Stavby na kľúč, zateplovanie, dodávka a montáž plastových a hliníkových okien, dverí, parapetných dosiek a žalúzií.

Preferovaná komunikácia: e-mail / osobne / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Aké skúsenosti, zručnosti, kvalifikácie alebo školenia z vás robia tú pravú firmu pre vykonanie práce?

Je vaša firma poistená v prípade vytvorenia škody a garantujete zákazníkom spokojnosť so službami vašej firmy?

Čo najskôr potrebujete vedieť, aby ste dokázali zákazníkovi poskytnúť cenovú ponuku?

BEMAJ - stavebná firma logo
Otváracie hodiny
Pondelok -
Utorok -
Streda -
Štvrtok -
Piatok -
Sobota -
Nedeľa -
Array Zatvorené
Overený odborník


Máte záujem o využitie našich služieb? Vytvorte požiadavku alebo nás kontaktujte telefonicky.

Chcete zistiť o našich službách viac? Navštívte naše webové stránky.

V prípade akýchkoľvek otázok, využite možnosť "Napísať správu".


Informácie o spoločnosti

Stavebno – realizačná spoločnosť Bemaj s.r.o. vznikla na platforme obchodno-konzultačnej spoločnosti BELYS INTERNATIONAL, s.r.o, ako samostatne fungujúci právny subjekt so zameraním zabezpečenia komplexnej služby súvisiacej s prípravou a realizáciou stavieb.

Spoločnosť zabezpečuje kompletné stavby, nadstavby a rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov, stavby rodinných domov formou realizácie na kľúč. V rámci polyfunkčných a halových stavieb sa špecializujeme na realizácie plochých striech, klampiarske práce, výplňových konštrukcií okien, dverí a zasklených stien vrátane zateplenia objektov s realizáciou viacerých typov fasád. V oblasti prevedenia fasád realizujeme kontaktné zatepľovacie systémy, odvetrané, skladané a sendvičové fasády.

Na základe dlhoročných skúseností a úspešného fungovania na stavebnom trhu, ponúkame odborné poradenstvo, zabezpečenie projektovej dokumentácie a samozrejme aj profesionálne vykonané riešenia Vašich stavebných predstáv.

Našou prioritou je individuálny prístup ku každému klientovi s dôrazom na kvalitu a odbornosť prevedených prác.


BEMAJ - stavebná firma poskytuje nasledujúce služby

 • Inžinierska činnosť
 • Poradenská činnosť
 • Stavebná činnosť
 • Výstavba rodinných domov
 • Zateplenie budov a rodinných domov
 • Plastové okná a dvere
 • Hliníkové okná a dvere
 • Príslušenstvo k oknám a dverám
 • Doplnky vchodových dverí
 • Poštové schránky
 • Údržba okien

Inžinierska činnosť

V rámci inžinierskej činnosti BEMAJ s.r.o. zabezpečí vypracovanie odborných posudkov a stanovísk, kompletné vypracovanie Vášho projektu, riadenie a koordináciu realizácie stavby vrátane autorského a stavebného dozoru a taktiež zastupovanie investora pri územnom, stavebnom a kolaudačnom konaní.


Poradenská činnosť

Poskytujeme odborné poradenstvo a konzultácie v oblasti stavebníctva, týkajúce sa výberu a montáže optimálnych výplní otvorov, zateplenia objektov a stavebného prevedenia izolácií proti vode, či už spodných stavieb, striech, alebo terás a balkónov. Cenové ponuky vypracujeme rýchlo a kvalitne prostredníctvom oceňovacích softvérov Cenkros a Klaes.

Vďaka nášmu aktívnemu záujmu a prehľadu v nových technológiách, stavebných materiáloch a výrobkoch, môžete ušetriť svoj čas, rýchlejšie sa v problematike zorientovať a nájsť to správne riešenie.


Stavebná činnosť

Aktivity BEMAJ s.r.o. zahŕňajú kompletný rozsah stavebných prác. Stavby prevažne realizujeme v dvoch etapách a to hrubú stavbu a dokončovacie práce.

Z hrubej stavebnej výroby zabezpečíme prípravné a výkopové práce, betonárske, murárske, izolatérske a tesárske práce vrátane železiarskych a pokrývačských prác .

V druhej etape výstavby zabezpečujeme všetky typy inštalácií spolu s našimi špecializovanými dlhoročnými partnermi. Spoločne Vám vieme ponúknuť na základe individuálneho prístupu optimálne a hlavne fungujúce riešenie pre Váš dom, alebo budovu.

V tejto etape výstavby Vám ponúkame viacero riešení stavebných úprav, kde využívame naše vedomosti o stavebných materiáloch v súlade s Vašim požiadavkami na funkčnosť a estetiku interiéru a exteriéru.

Nakoľko sa užšie špecializujeme na dodávky výplní otvorov z plastu, alebo hliníka a zároveň na zateplenie objektov poznáme všetky slabé stykové miesta týchto konštrukcií, ktoré ako jeden dodávateľ vieme maximálne eliminovať v závislosti od prevedenia a skoordinovania prác.

V poslednej fáze zrealizujeme omietky podhľady, podkrovia, potery, dlažby a obklady, maliarske práce a kompletizačnú montáž zriaďovacích predmetov.

Realizujeme stavby aj po etapách na základe požiadavky investora, alebo formou kompletnej služby na kľúč.


Zrealizujeme Vaše sny…

BEMAJ s.r.o. jeden dodávateľ pre Vaše okná, fasádu a podkrovie.

 • stavby na kľúč
 • zatepľovanie
 • okná a dvere
 • sadrokartóny
 • rekonštrukcie


AKCIA:
Pri realizácií zateplenia rodinných domov, prenájom systémového lešenia grátis.

BEMAJ - stavebná firma BEMAJ - stavebná firma

Výstavba rodinných domov

Výstavba rodinných domov

BEMAJ s.r.o. ponúka kompletné, alebo čiastkové zrealizovanie stavebných a rekonštrukčných prác. Vieme zrealizovať kompletný súbor prác a činností potrebných pri výstavbe, alebo rekonštrukcii Vášho objektu. Realizujeme stavby s murovanou, železobetónovou, drevenou, alebo oceľovou nosnou konštrukciou.

Cenové ponuky vypracujeme na základe poskytnutia projektovej dokumentácie a konzultácie s investorom, prípadne projektantom.


Zateplenie budov a rodinných domov

Zateplenie

BEMAJ s.r.o. ponúka zrealizovanie zateplenia Vášho domu, alebo budovy vrátane klampiarskych prvkov na základe vypracovania cenovej ponuky. Pracujeme so zatepľovacími systémami TERMO, EXTHERM, BAUMIT a CAPAROL. Ako základné izolanty používame fasádne minerálne izolácie alebo polystyrénové dosky.


Plastové okná a dvere

Plastové okná

BEMAJ s.r.o. ponúka zrealizovanie a dodávku plastových okien a dverí IDEAL 4000, 5000 a 8000, vrátane parapetov a doplnkov ako sú sieťky na okná, žalúzie atď.


Hliníkové okná a dvere


Príslušenstvo k oknám a dverám

Tieniaca technika

Príslušenstvo k oknám a dverám

Parapetné dosky

Exteriérové parapety


Parapety: Trieda Exclusive, extrudované hliníkové hr. 2mm
Parapety: Trieda Premium, valcované hliníkové hr. 1mm
Parapety: Trieda Classic, valcované hliníkové hr. 0,8mm
Oceľové pozinkované parapety hr. 0,6 mm


Interiérové parapety


Parapety: Trieda Exclusive, drevené Werzalit
Parapety: Trieda Premium, drevotrieskové Egger
Parapety: Trieda Classic, PVC


Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie z hliníkových lamiel majú elegantný dizajn a sú vyrábané v širokej farebnej palete. Natáčanie a spúšťanie lamiel sa prevádza pomocou elegantnej guličkovej retiazky. Prevedenie horizontálnych žalúzií je možné aj pri atypických tvaroch okien a dverí. Žalúzie sú nenáročné na obsluhu a údržbu.

Materiál: hliník, ISOLINE (celotieniace retiazkové žalúzie klasického ISO dizajnu, lamela 25 alebo 16 mm)


Pevné sieťky


Okenné sieťky

Vyrobená z hliníkového profilu s tzv. zakladacím límcom. Sieťovina – sklené vlákno potiahnuté PVC. Sieť je vhodná na plastové okná a drevené eurookná s malou hĺbkou obvodového okenného rámu. Montuje sa založením zakladacieho límca otočením otočných držiakov. Montáž nevyžaduje mechanický zásah do rámu okna.


Dverové sieťky

Dverová otváracia sieť. Hliníkový profil, sieťovina sklené vlákno potiahnuté PVC. Dodáva sa so samozatváracími pántmi. Spevňovacia priečka sa umiestňuje do výšky v závislosti od požiadavky zákazníka. Sieť sa pripevňuje na 3 pánty s dovieraním na magnet čelne na rám dverí.

Príslušenstvo k dverovým sieťkam:

pružinový pánt, predeľovací profil, magnet, pánt obyčajný, madlo.


Doplnky vchodových dverí

Vchodové dvere

Prístupové systémy DEK

Systém DEK (dotykový elektronický kľúč) je prístupový systém pre kontrolovaný vstup a výstup z objektu. Jeho výhodou je množstvo funkcií pre potreby kontroly prístupu do budovy. Využitie je najmä v obytných domoch, ale dajú sa použiť aj pre rodinné domy, administratívne budovy atď…

Systém DEK

Systém DEK je pre kontrolu jedných dverí. Systém spočíva v odblokovaní elektrického zámku pomocou DEK kľúča (dotykového elektronického kľúča). Operačno-pamäťová jednotka (OPJ) kontroluje prechod cez dvere len jedným smerom (vstup alebo výstup). V ponuke sú dve vyhotovenia OPJ, ktoré sa líšia funkčnými a užívateľskými vlastnosťami systému. Systém DEK je po naprogramovaní OPJ schopný pracovať samostatne bez pripojenia k PC. Systém spĺňa základné požiadavky pre zabezpečenie kontrolovaného vstupu osôb do objektu.

Systém DEK SIEŤ

Systém DEK SIEŤ v sieťovom vyhotovení ktorý kontroluje nielen uzamknutie objektu, ale jeho funkcie dávajú užívateľovi omnoho viac informácií potrebných pre kvalitné zabezpečenie kontroly vstupu. Na výber je viacej typov operačno-pamäťových jednotiek (OPJ), ktoré sa odlišujú funkciami a systémovým zapojením. Evidencia identifikačných DEK kľúčov je presná, ľahko upravovateľná a zároveň chránená pred zneužitím. Inštalované zariadenia a komponenty systému ponúkajú možnosť kompletnej náhrady mechanického uzamykanie vchodových dverí. Systém poskytuje možnosť udeľovania rôznych prístupových práv, čo je výhodné pri vytváraní viacerých bezpečnostných zón a obmedzovaní užívacích práv. Každé z vyhotovení je možné inštalovať ako samostatný funkčný celok. Pri sieťovej verzii je kontrola viacerých dverí decentralizovaná. Každé dvere majú vlastnú operačnú jednotku, takže pri výpadku jednej operačnej jednotky sa blokujú len jedny dvere kontrolované prístupových systémom.

Systém DEK sa skladá:

 • operačno-pamäťová jednotka (OPJ)
 • dotyková plocha (DP)
 • dotykový elektronický kľúč (DEK) = čip + prívesok (plastový alebo kovový)

Poštové schránky

Dvojstranné poštové schránky

Zostava dvojstranných poštových schránok sa umiestňuje tak aby doručovateľ nemusel otvárať vstupné dvere Vášho domu. Doručovateľ vhadzuje zásielky zvonku a Vy ich vyberáte zvnútra.Tým pádom sa zníži vstup cudzích ľudí do domu a zvýši sa bezpečnosť nájomníkov. Montujú sa v dvoch variantoch. Zabudovanie do steny alebo osadenie do plastových alebo hliníkových profilov. Veľkosť čelných panelov, rozmiestnenie a počet schránok je možné prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka. Samotné panely môžu byť aj zateplené. Vďaka veľkému priestoru samotnej schránky sa do nej zmestia aj zásielky formátu A4 bez skladania a pri Vašej dlhšej neprítomnosti nebude vidieť množstvo nevyzdvihnutých zásielok. Schránky sú vyrobené s kvalitných materiálov. Vonkajšie časti sú vyrobené z obojstranného pozinkovaného plechu a povrchová úprava je zabezpečená práškovou vypaľovanou farbou v odtieňoch vzorkovníka RAL.

Ponúkame aj vhod na letáky s košom. Je to ideálny doplnok do vstupných dverí, ktorý významnou mierou prispeje k čistote Vášho domu.


Údržba okien

Údržba okien

Odstránenie ochranných fólií a nečistôt

Výrobky sú opatrené zo strany exteriéru a interiéru ochrannou fóliou. Tieto fólie chránia výrobky pred poškodením pri výrobe, doprave, manipulácii a montáži. Povinnosťou montážnej skupiny je tieto fólie po zabudovaní výrobku do otvoru odstrániť, pretože neslúžia na ochranu pred poškodením pri murárskych a iných prácach. Zhotoviteľ odporúča odberateľovi pred omietaním prekryť celé okná igelitovými fóliami a maximálne ich ochraňovať počas priebehu ďalších stavebných prác.

Čistenie a ošetrovanie okien

Čistite prosím na Vašich oknách aj sklo a aj rám – zabezpečíte dlhšiu funkčnosť okna. K čisteniu rámu používajte bežné čistiace prostriedky bez rozpúšťadiel a drsných čiastočiek. Na hliníkové okná väčšina organických kyselín (ako octová, jablčná, citrónová, mliečna, vinná i koncentrované) nemá vplyv. Odolné sú tiež vočikoncentrovanej kyseline dusičnej. Negatívne na hliník pôsobí kyselina soľná, siričitá a veľmi silné lúhy, hydroxid draselný, lúh sodný a amoniaková sóda.

Údržba tesnenia

Tesnenia z moderných materiálov podliehajú, ako všetky materiály, prirodzenému starnutiu. Odporúčame tesnenia na oknách a dverách natrieť raz, alebo viackrát do roka silikónovým olejom, jelením lojom alebo mastencom. Tesniace profily z PVC, alebo kaučuku by nemali prísť do styku s koncentrovanými čistidlami.

Odvodnenie

Z vonkajšej strany okien sú umiestnené odvodňovacie otvory na vytečenie vniknutej vody preto ich udržiavajte voľné a čisté.

Údržba kovania

Vaše okná sú vybavené celoobvodovým kovaním. Všetky časti kovania sú schopné funkcie, ak vykonávate ich pravidelnú údržbu. Pohyblivé časti (viď. obr.) je potrebné dvakrát za rok premazať olejom WD-40.

 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: BEMAJ - stavebná firma

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Systém hodnotenia:
1 hviezda - Neodporúčam
5 hviezd - Maximálne odporúčam

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu


Vytvorte požiadavku priamo na našej stránke: http://bemaj.sk/sk/kontakt/