Vyhľadáme vám skutočných odborníkov Zadajte názov služby a zvyšok nechajte na nás

Kozmetika IN

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Obočie a riasy, Líčenie, Depilácia, Starostlivosť o pleť, Ošetrenie rúk, Nechtový dizajn, Modeláž gélových nechtov, Permanentný make-up

Preferovaná komunikácia: telefonicky / osobne

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Aké skúsenosti, zručnosti, kvalifikácie alebo školenia z vás robia tú pravú firmu pre vykonanie práce?

Je vaša firma poistená v prípade vytvorenia škody a garantujete zákazníkom spokojnosť so službami vašej firmy?

Čo najskôr potrebujete vedieť, aby ste dokázali zákazníkovi poskytnúť cenovú ponuku?

Kozmetika IN logo
Otváracie hodiny
Pondelok 9:00 - 20:00
Utorok 9:00 - 20:00
Streda 9:00 - 20:00
Štvrtok 9:00 - 20:00
Piatok 9:00 - 20:00
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené
Dodatočné informácie
Sobota : len na objednávky
Otvorené
Overená firmaReaguje do 24 hod
Kozmetika IN

O nás

Srdečne Vás pozývame do sveta krásy a oddychu, kde môžete dopriať svojej pokožke pôžitok a mysli relax. Náš salón sa nachádza v srdci Zvolena a už samotným názvom ,,IN" naznačuje, že sa odlišujeme od ostatných.

Privíta Vás príjemné prostredie podfarbené relaxačnou hudbou a vôňou, ktorá očarí vaše zmysly. Pri šálke kávy, alebo chutného čaju si môžete v kľude vychutnať svoju oddychovú chvíľku.

O vašu spokojnosť sa starajú školené kvalifikované kozmetičky. Každý zákazník je u nás vážený a ku každému máme individuálny prístup. Pracujeme výhradne s profesionálnymi kozmetickými značkami, ktoré sú vyrábané podľa prísnych európskych noriem.

Naším cieľom je neustále napredovať a ponúknuť zákazníčkam vysoký štandard kvality, preto sa snažíme prinášať do salónu vždy nové a kvalitné metódy kozmetických ošetrení, nechtového dizajnu a prístrojového vybavenia.

Kozmetika IN poskytuje nasledujúce služby

 • Rádiofrekvencia
 • Mezoterapia
 • Diamantová mikrodermabrázia
 • Oxygenoterapia
 • Kavitačný peeling
 • Oxybrázia
 • Kyslíková mezoterapia

Rádiofrekvencia

Ide o modernú patentovanú technológiu, pri ktorej sa poklesnuté viečka, padajúce líca a ochabnuté kontúry tváre riešia bez jediného rezu skalpelom.

Princípom ošetrenia novej technológie je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože, čo v konečnom dôsledku vedie k vypnutiu kože a novotvorbe kožného väziva – kolagénu, ktorý je najviac zodpovedný za vzhľad kože. Energia preniká do hlbokej dermis a subdermálnych vrstiev. Kolagénové a elastické vlákna sa stiahnu, následne vypnú a vytvorí sa nová, pevná väzivová štruktúra.


Účinky rádiofrekvencie :

 • Okamžité a trvalé spevnenie pokožky tváre, krku a dekoltu
 • Celkové výrazné omladenie tváre
 • Viditeľné vyhladenie vrások a nedokonalosti pleti
 • Viditeľné zníženie podielu tuku
 • Vysoká účinnosť v prekrvení a okysličení pleti
 • Uvoľnenie tvárového svalstva a príjemná relaxácia
 • Neinvazívna metóda – nenarúšame integritu pokožky
 • Presné zacielenie na ošetrovanú oblasť
 • Pre klienta veľmi príjemné ošetrenie
 • Relaxačný účinok

Výsledok je viditeľný už po prvom ošetrení. Odporúčaný počet návštev je 5 – 10 krát. Ošetrenie sa môže zopakovať po mesiaci. Môže sa robiť počas celého roka.


Mezoterapia

Bezihlová mezoterapia je procedúra spočívajúca v prenikaní účinných látok ( ako sú napríklad kyselina hyalúronová, vitamíny A, C, E , antioxidanty, bieliace látky, kolagén, protizápalové látky a iné ) do hĺbky kože v dôsledku elektroporácie.


Čo je elektroporácia ?

Ak vystavíme tkanivo ľudskej kože špecifickým tvarovaným pulzovým elektrickým potenciálom, vytvoria sa v medzibunkových priestoroch i v stenách samotných buniek mikroskopické otvory, cez ktoré sa do hĺbky tkanív i do samotných buniek dostávajú z ich okolia substancie, ktoré boli pôvodne prítomné iba na povrchu. Týmto mechanizmom docielime mnohonásobne rýchlejší transport účinných látok do jej hlbších štruktúr. Cieľovou vrstvou kože je jej stredná vrstva.

Mezoterapia sa môže realizovať mnohopočetnými vpichmi injekčnou ihlou, alebo neinvazívne. Na tento druhý spôsob sa používa spomenutý jav elektroporácie. Je to oveľa príjemnejšia metóda. Pretože sa pri nej nepoužívajú ihly nazýva sa ,,bezihlová mezoterapia“

Prístroj je unikátny tým, že nejde čisto o elektroporačné zariadenie, ale pri jeho použití sa spájajú hneď dve metódy vnášania účinných látok do kože : elektroporácia a sonoforéza. Z ultrazvukovej hlavice sa súčasne šíria dva druhy energie : elektroporačné pulzové potenciály a ultrazvuk. Na povrch kože sa nanesie kokteil účinných látok a krúživými pohybmi prechádzame ultrazvukovou hlavicou po koži.


Účinky mezoterapie:

 • Anti- aging – teda na potlačenie prejavov starnutia kože
 • Liečba niektorých chorobných stavov napr.akné
 • Hydratácia a tonizácia, po ošetrení je pleť vyhladená a vypnutá
 • Regenerácia, obnovenie pleti poškodenej slnečným žiarením

Diamantová mikrodermabrázia

Diamantová miktodermabrázia patrí medzi najpopulárnejšie neinvazívne tvárové ošetrenia. Táto metóda je určená na odstránenie odumretých kožných buniek rohovinovej vrstvy pokožky, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu.

Ošetrenie sa vykonáva za pomoci diamantových hlavíc rôznej gradácie s plynulou reguláciou podtlaku. Vákuové odsávanie zlepšuje lymfatickú drenáž tváre, detoxikuje kožu a stimuluje krvný obeh.

Vynikajúci je efekt u osôb s ľahšie a dlhšie pretrvajúcimi formami akné, mastnejším typom pleti, rozšírenými pórmi, drobnými jazvyčkami a míliami. Tak isto pri prejavoch starnúcej pleti s vráskami a hyperpigmentáciach.

Odporúčané množstvo ošetrení pre dosiahnutie dokonalého účinku je 5 – 10 ošetrení.


Oxygenoterapia

Vo vzduchu sa nachádza 21 % kyslíka, 78 % dusíka a 1 % oxidu uhoľnatého, argónu, hélia a ostatných plynov. Niektoré zdravotné problémy ako poruchy pamäte, zníženie výkonu, spomalené reakcie, kvalita zraku a sluchu, migrény, alebo predčasné starnutie, sú často dávané do súvislosti s nedostatočným prekrvením organizmu. Zvýšením dávky kyslíka tkanivám sa zlepšuje účinok obranných mechanizmov a urýchľuje sa regenerácia organizmu.

Vďaka oxygenoterapii dostane náš organizmus až 90 – 95 % kyslíka. Tým, že prijmeme vyššiu koncentráciu kyslíka vdychovaného vzduchu, dochádza automaticky k navýšeniu koncentrácie kyslíka v krvnej plazme. To vedie k zvýšeniu prietoku krvi kapilárnym riečiskom a tým i k lepšiemu dodaniu kyslíka tkanivám.

Účinky oxygenoterapie:

 • Pôsobí priaznivo na psychiku
 • Posilňuje imunitný systém
 • Zlepšuje energetický stav organizmu
 • Zvyšuje výkonnosť svalov a mozgu
 • Zlepšuje prekrvenie tkanív a orgánov
 • Spomaľuje proces starnutia
 • Priaznivo pôsobí pri celkovej únave a chronickej vyčerpanosti organizmu
 • Zlepšuje stav po prekonaní choroby
 • Priaznivo ovplyvňuje liečbu ochorení nervovej sústavy, kardiovaskulárneho systému, ochorenia tráviacej sústavy, urologické, gynekologické a onkologické ochorenia i ochorenia pohybového aparátu

Pre koho je oxygenoterapia vhodná?

Oxygenoterapia je vhodná pre všetky vekové kategórie. Je vhodná aj pre alergikov a tehotné ženy. Kyslík, ktorý je pre tehotnú ženu, zlepší obeh krvi a tým aj výživu plodu. Ak bude mať plod prísun čistého kyslíka, zvýši sa tým jeho imunita.

Kto sa má oxygenoterapii vyhnúť ?

Nie je vhodná pre ľudí, ktorých trápi epilepsia a pokročilá vredová choroba žalúdka. Tak tiež nie je vhodná pre tých, ktorí sú krátko po transplantácii.

Ako často absolvovať oxygenoterpiu ?

Keď sa rozhodnete podstúpiť terapiu môžete sa rozhodnúť pre intenzívnu kúru, ktorá prebieha niekoľko dní ( 5 – 10 dní ) , alebo ju môžete využiť kedykoľvek, keď sa cítite byť na konci so silami. Účinky absolvovanej kúry sa ihneď prejavia na organizme. Terapia zvyčajne trvá 20 – 60 minút, pri čom vdýchnete približne 20 – 60 litrov kyslíka. 60minútová terapia je mimoriadne účinná. Vyrovná sa dvojtýždňovému pobytu v horách. Jej účinky sú postupné : do 20minút od začiatku terapie sa zvyšuje koncentrácia mozgovej činnosti, do 30 minút okysličuje kĺby a do 60 minút pôsobí detoxikačne a odburáva toxíny z organizmu.


Kavitačný peeling

Kavitácia je jav, ktorý vzniká na povrchu kože pôsobením ultrazvukových vĺn a kvapaliny. Na povrchu rohovinovej vrstvy vznikajú mikroskopické vzduchové bublinky, ktoré vplyvom premenlivého vnútro časticového tlaku explodujú a vytvárajú okolo seba mikrosilu. Uvoľňovaná mikroenergia odstraňuje odumreté kožné bunky. Tento jav sa odohráva behom mikrosekúnd.


​Účinky kavitačného peelingu:

 • Odstránenie odumretých buniek, toxínov z pokožky, zvyšného mazu.
 • Hĺbkové čistenie pleti, antibakteriálny efekt
 • Regenerácia pokožky
 • Hĺbková hydratácia pleti
 • Lymfodrenážny účinok

Oxybrázia

OXYBRÁZIA je druh mikrodermabrázie. Pri tomto spôsobe ošetrenia sa využíva silný prúd kyslíka v kombinácii s fyziologickým roztokom, ktorý sa aplikuje na pokožku pomocou špeciálneho aplikátora. Oxybrázia odstraňuje odumreté kožné bunky. Toto ošetrenie je účinným a úplne bezpečným spôsobom ako odstrániť zrohovatelú pokožku, ktoré môžu absolvovať aj klientky s rozšírenými kapilármi, alebo s veľmi citlivou pokožkou.

Po aplikácii je pokožka dôkladne očistená, hladká a výborne okysličená. Oxybrázia podporuje syntézu kolagénových a elastických vláken, urýchľuje odstraňovanie komedónov, redukuje mazotoky a pôsobí na anaeróbne baktérie, ktoré spôsobujú akné. Pri oxybrázii sa využíva aj terapia chladom, ktorá sceľuje a posilňuje steny cievok. Aplikácia je vhodná aj na odstránenie kožných zafarbení.

Procedúra môže byť vykonávaná na rôznych častiach tela ako je tvár, krk, dekolt, ramená, chrbát a ruky. Môže byť využívaná na hlave pri odstránení lupín a vypadávaní vlasov. Prúd kyslíka masíruje vlasové folikuly, zlepšuje prietok krvi a okysličenie zapríčiňuje posilnenie vlasovej cibuľky.

Je to intenzívne ošetrenie, ktoré je veľmi príjemné a úplne bezbolestné. Môže sa kombinovať, aj s iným prístrojovým ošetrením. Ideálna kombinácia s bezihlovou mezoterapiou.


Kyslíková mezoterapia

Pri tejto metóde je vstrekovaný 95% kyslík, liečebné séra, vitamíny a iné regeneračné látky pod tlakom hlboko do pokožky. Zmeny sú viditeľné už pri prvom ošetrení. Pleť je pevnejšia, mladistvejšia a napnutejšia. Zákrok je veľmi príjemný a úplne antialergický. Ošetrenie je vhodné pre ženy a mužov, ktorí chcú mať tvár mladšiu a zdravšiu, ale bez chirurgických zákrokov. Kombinácia kyslíka a špeciálnych produktov pôsobí na pokožku ochladzujúcim účinkom, čo spôsobuje dynamizáciu kapilárneho obehu. Tento proces spôsobuje tzv. "regeneračný šok", pri ktorom dochádza k prirodzenému zrýchleniu obnovy buniek. Ošetrenie vám pomôže redukovať známky starnutia, poškodenia pokožky slnečným žiarením, vyrovnať suchú a mastnú pokožku, lieči akné. Kyslíková mezoterapia umožňuje doplniť chýbajúci kyslík a vrátiť pokožke pocit sviežosti, jasnosť a zdravý vzhľad. Toto ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a nemá vedľajšie účinky.

 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: Kozmetika IN

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Prosíme vás, aby ste nehodnotili firmu, ak ste akýmkoľvek spôsobom prepojený s vlastníkom alebo zamestnancami tejto firmy.

Hodnotenie:
1 hviezda - Neodporúčam
2 hviezdy - Mal som aj lepšiu skúsenosť
3 hviezdy - Priemer
4 hviezdy - Spokojnosť
5 hviezd - Som nadšený

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu

Vytvoriť požiadavku

Vytvoriť požiadavku

Máte záujem využiť naše služby? Vyplňte jednoduchý formulár s vašou požiadavkou.

Priblížte nám vašu požiadavku

Vaše kontaktné údaje

* Povinne vyplnené polia

Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ súhlasíte so spracovaním údajov špecifikovaných v tomto formulári prevádzkovateľom flavio.sk. Firmám, ktoré vám dokážu pomôcť s vami vytvorenou požiadavkou týmto povoľujete kontaktovať vás na vami zadanom telefónom čísle a na vami zadanej e-mailovej adrese za účelom spracovania vašej požiadavky. Odoslaním požiadavky súhlasíte s Podmienkami používania na flavio.sk. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na podpora@flavio.sk.