Potrebujete niečo opraviť, postaviť alebo upraviť? Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaných odborníkov na rôzne služby

Majstri do domu

Adresa firmy

Vígľašská ulica 17
851 07 Bratislava

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Webstránka firmy

http://majstridodomu.sk/

Facebook firmy

Pridať hodnotenie

Napísať správu

Majstri do domu

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Sme stavebná spoločnosť zameraná na kompletné rekonštrukcie bytov, bytových jadier a rodinných domov vrátane exteriérov.

Preferovaná komunikácia: e-mail / osobne / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Aké skúsenosti, zručnosti, kvalifikácie alebo školenia z vás robia tú pravú firmu pre vykonanie práce?

Je vaša firma poistená v prípade vytvorenia škody a garantujete zákazníkom spokojnosť so službami vašej firmy?

Čo najskôr potrebujete vedieť, aby ste dokázali zákazníkovi poskytnúť cenovú ponuku?

Majstri do domu logo
Otváracie hodiny
Pondelok -
Utorok -
Streda -
Štvrtok -
Piatok -
Sobota -
Nedeľa -
Zatvorené


Máte záujem o využitie našich služieb? Vytvorte požiadavku alebo nás kontaktujte telefonicky.

Chcete zistiť o našich službách viac? Navštívte naše webové stránky.

V prípade akýchkoľvek otázok, využite možnosť "Napísať správu".


Informácie o spoločnosti

Naša stavebná firma bola založená a pôsobí na Slovensku od roku 1995. Počas svojho pôsobenia sa plne adaptovala najnovším technologickým postupom a trendom, ktoré priniesli so sebou nové materiály na slovenskom trhu.

Vďaka odborne zaškoleným pracovníkom a ich neustálom kvalifikovaní v tejto oblasti garantujeme vysokú kvalitu a profesionalitu práce na najvyššej úrovni a to všetko za prijateľnú cenu pre Vašu maximálnu spokojnosť.


Ponúkané služby

Kompletné rekonštrukcie

 • Elektroinštalácia
 • Vodoinštalácia
 • Návrhy a montáž sadrokartónov
 • Montáž podláh a parkiet
 • Omietky a stierky
 • Maľby a nátery
 • Búracie práce a likvidácia odpadu
 • Kurenárske práce
 • Montáž ALU/plastových okien a dverí

Kúpeľňe

 • Vizualizácia
 • Výber stavebných materiálov
 • Typy bytového jadra
 • Zariaďovacie predmety

Bytové jadro

 • Vaňa
 • Práčka
 • Sprchový kút
 • Umývadlo
 • Osvetlenie
 • Zrkadlo
 • Dvere
 • WC

Kompletné rekonštrukcie

Takmer všetky nehnuteľnosti majú určitý potenciál pre renováciu – kľúč je posudzovanie návrhu a finančné možnosti pred začatím prác. Čo Vám ponúkneme my ?

Elektroinštalácia

Elektroinštalácie

Vykonávame pre Vás všetky druhy elektroinštalačných prác od kompletných rekonštrukcií bytov, bytových jadier, kúpeľní, kuchýň, až po revízie rozvodných skríň.

Pri rekonštrukcii bytov, ako aj bytových jadier, kúpeľní a kuchýň, sa v rámci rekonštrukčných prác menia zastarané elektrické obvody, vrátane zriaďovacích predmetov a spotrebičov. Je veľmi dôležité dbať na správnu inštaláciu kabeláží, správnu inštaláciu rozvodových skriniek a ističových skriniek. Často sa stretávame so zastaraným elektrickým vedením či nesprávnou inštaláciou a v neposlednom rade aj s preťažením ističov v rozvodných skriniach. Takéto nedostatky môžu mnohokrát viesť k zlyhaniu elektroinštalácie, v horšom prípade dokonca k vyhoreniu obvodov a spôsobiť tak nemalé škody na majetku. Preto naša spoločnosť dbá na kvalitu vykonaných prác a dodržiavanie všetkých noriem a pravidiel pri montáži elektroinštalácie.

Pri rekonštrukcii konzultujeme so zákazníkom jeho priania a následne radi pomôžeme a poradíme pri výbere vhodných variant, ktoré sa ponúkajú v rámci rekonštrukcie alebo úpravy bytov. Pri rekonštrukcii umakartových bytových jadier a kúpeľní je obzvlášť dôležitá nová inštalácia, nakoľko ide o zastaranú hliníkovú kabeláž, pri ktorej dochádza k opotrebeniu a únave materiálu, často krát aj ku skratom. Nakoľko ide o vlhké prostredie, je dôležitý aj správny výber odsávacích zariadení a umiestnení zásuviek a vypínačov, aby boli bezpečné a neohrozovali vaše zdravie.

Naša spoločnosť si veľmi zakladá na profesionálnom prístupe, správnom použití materiálov a správnej realizácii prác, čoho dôkazom je spokojnosť zákazníka a naše dlhodobé pôsobenie na trhu. Vždy nám ide o spoľahlivosť a spokojnosť zákazníka, čo sa následne odzrkadlí aj na vašej spokojnosti a bezpečí bývania.


Vodoinštalácia

Vodoinštalácie

Naša spoločnosť vykonáva aj vodoinštalačné práce v rodinných domoch, bytoch, bytových jadrách, kúpeľniach a kuchyniach. Základným prvkom pri rekonštrukcii vodoinštalácie je správna realizácia rozvodu vody a odpadového potrubia, ktoré zabezpečujú naši technici a inštalatéri. Mnohokrát sú v domoch a bytoch potrubia opotrebované a skorodované, čo vedie k nižšiemu prietoku vody a uvoľňovaniu mikročastíc do systému, čo má dokonca za následok poškodenie kuchynských spotrebičov, kotlov, ako aj armatúry a ventilov.

V bytových jadrách je nutná výmena kompletnej inštalácie, vrátane odpadových potrubí, aby sa tak zabezpečila dlhodobá funkčnosť kúpeľne a toalety. Naša spoločnosť pracuje s plastovými potrubiami od renomovaných výrobcov, ktoré zaručujú dlhodobé a bezpečné používanie. Zabezpečujeme všetky druhy inštalatérskych prác a montáží odpadového systému, podľa priania zákazníka, pre jeho maximálnu spokojnosť.


Návrhy a montáž sadrokartónových podhľadov a konštrukcií

Kazetové podhľady

Moderné stavebníctvo by sa dnes isto nezaobíde bez materiálov a technológií ktoré šetria životné prostredie a v dnešnej hektickej dobe drahocenný čas. Takouto technológiou sú aj takzvané suché stavby, ktoré vo veľkej miere skrátia čas výstavby a finančné výdavky na stavbu. K najčastejšie používaným materiálom patrí aj výstavba zo sadrokartónových konštrukcií. Je to všestranný ľahký stavebný materiál l s ktorým sú naši zákazníci dlhodobo veľmi spokojný. Jeho použitie v podkrovných konštrukciách, montáži priečok, podhľadových konštrukciách stropov a podláh domov a budov je v dnešnej dobe nenahraditeľné. Naša spoločnosť Vám navrhne najlepšie riešenia a vypracuje projektovú dokumentáciu a naši odborne vyškolený majstri ktorý sa dlhodobo a svedomito zaoberajú montážou sadrokartónových konštrukcií Vám premenia vaše plány na skutočnosť.


Montáž plávajúcich podláh a parkiet

Laminátová podlaha

Drevené, laminátové alebo vinylové podlahové krytiny sú samozrejmosťou našich domácností. Sú vyrábané v rôznych variantách v závislosti na tom v akom prostredí majú byť použité. Všetci sme si už zvykli na laminátové plávajúce podlahy ktoré sú stále cenovo a kvalitatívne veľmi vhodnou alternatívou do bytov a kancelárií. V dnešnej dobe sú však čím častejšie nahrádzane za podlahové krytiny vinylové. Táto moderná podlahová krytina má mnohé výhody s pomedzi ktorých môžeme vyzdvihnúť odolnosť proti vlhkosti a vode.To ju predurčuje na široké spektrum použitia v rodinných domoch, bytoch,kanceláriách ,verejných priestoroch.Daju sa používať v priestoroch s podlahovým vykurovaním alebo aj v kúpeľniach na rozdiel od parkiet klasických alebo laminátových. Naša spoločnosť Vám rada navrhne najlepšie riešenia a realizuje pokládku podlahových krytín podľa vašich požiadaviek.


Murárske práce, štukové a sadrové omietky, stierky

Každá murovaná budova,rodinný dom alebo bytová jednotka by mala byť s kvalitných a moderných materiálov. Najčastejšie používané materiály na stavbu múrov a priečok sú tehly, ktoré vykazujú výborne hodnoty zvukovej a tepelnej izolácie. Spravidla sa omietajú sadrovymi alebo vápenatými stukovymi omietkami ktoré sú dostatočne odolné voči poveternostným podmienkam. Ďalšou možnosťou sú tvárnice ,,pórobetónove “ ktoré majú tiež výborne hodnoty zvukovej a tepelnej izolácie. Ich veľkou výhodou sú presnosť tvárnic a jednoduchá manipulácia.

Mäkší materiál uľahčuje a zrýchľuje prácu majstrov pri vytváraní drážky elektrického alebo vodovodného vedenia. Omietky na tento materiál sa používajú väčšinou tenkovrstvé štukové alebo stierkové. Naša spoločnosť má kvalitných naslovo vzatých majstrov murárov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti so všetkými klasickými alebo modernými dnes používanými technológiami murovania a omietania.


Maľby a nátery, exteriér, interiér

Maľovanie - interiér

Maľovanie je spravidla poslednou fázou úpravy stien. Treba si uvedomiť , že steny a stropy su najväčšou plochou interiéru aj exteriérov našich obydlí. Preto musíme starostlivo a citlivo pristupovať k výberu farebných odtieňov a ich kombinácii. V dnešnej dobe sa preferuje používanie jemnejších pastelových odtieňov, ktoré presvetlia naše obydlia a nechajú vyniknúť zariaďovacím predmetom, nábytku a dekoráciam. Materiály by mali byť prievzdušné aby cez ne mohli múry a omietky dýchať a tým upravovať vlhkosť prostredia. Na nátery v interiéroch používame ekologické materiály, ktoré minimálne zaťažujú životné prostredie.

V exteriéroch sú v dnešných časoch tiež preferované pastelové odtiene farieb s výrazne tmavšími odtienmi v soklovej časti fasády. Všeobecne sa odporúčajú silikónové a silikatove farby a exteriérové omietky pred akrylovými a to pre ich prievzdušnost ktorá dovoluje múrom a omietkam dýchať. Hovorí sa že ,,radšej dvakrát vyhorieť ako raz maľovať “ ale všetky druhy maliarskych a natieračskych prác pre našu spoločnosť vykonávajú vyučený maliari s dlhoročnými skúsenosťami ktorý váš byt, dom alebo kancelárie riadne zabezpečia proti poškodeniu a znečisteniu.


Búracie práce a likvidácia odpadu

Nie každému môže vyhovovať dispozične riešenie bytu v ktorom býva, alebo si práve zadovážil. Preto naša spoločnosť už dlhoročne vykonáva nasledovné búracie práce. Búranie tehlových a betónových múrov, rezanie do panelov, jadrové vŕtanie, búranie časti betónových priečok, odstranovanie podlahových a nástenných krytín .Pri búracích prácach ktoré vyžadujú statický posudok, najmä betónových nosných konštrukcií, vieme v prípade záujmu zákazníka zabezpečiť statika, projektanta. Zabezpečíme ekologickú likvidáciu vzniknutého stavebného odpadu. S našou spoločnosťou bezpečne upravíte dispozičné riešenia podľa vášho vkusu a predstáv.


Kúrenárske práce, montáž kotlov

Kúrenárske práce

Rekonstrukcie domov alebo bytov si často vyžadujú zásah do kúrenia. Vieme Vám zabezpečiť výmenu vykurovacich telies alebo plynových kotlov, prostredníctvom našich partnerov k vašej spokojnosti.


Montáž ALU plastových okien, interiérových dverí

Plastové okná

Šetrenie energiou je na celom svete horúcou témou. Šetrením energie nešetríme len naše financie, ale v prvom rade aj životné prostredie. Najviac energie spotrebuvame na vykurovanie a tu je aj veľký priestor na šetrenie. Naša spoločnosť sa snaží šetriť životné prostredie aj tým že spolupracujeme s partnermi ktorý dodávajú špičkové plastové a ALU okná najnovšej generácie, ktoré už teraz spĺňajú normy ktoré budú platné až o niekoľko rokov. Neváhajte nás osloviť a šetrite našu planétu. INTERIÉROVÉ DVERE ktoré dokonale vytvoria harmóniu vo vašich domovov dodávame od dlhoročeho výrobcu a dodávateľa so Slovenska, ktorý iste poteší výrobkami vysokého komfortu a kvality.


Kúpeľňe

Kúpeľňa

Nové trendy, životná úroveň, imidž, zmena či opotrebovanosť pôvodného bytového jadra sú častým krokom k rozhodnutiu REKONŠTRUOVAŤ. Dôvodov na prestavbu však existuje určite viac. Nech je ten Váš už akýkoľvek, sme radi, že ste si našli cestu práve k nám, a veríme, že s realizáciou prestavby Vášho bytového jadra sa obrátite s dôverou na nás.

Dôverujte odborníkom a zverte realizáciu prestavby do našich rúk a my sa Vám odvďačíme kvalitne odvedenou prácou pre Vašu maximálnu spokojnosť.

Vizualizácia kúpeľne

Pred samotnou prestavbou bytového jadra je dôležité uvedomiť si, že sa jedná o najvýznamnejšiu časť rekonštrukcie v celom byte. Vaše predstavy pred samotným zahájením stavebných prác je preto dobre prekonzultovať s nami. Poradíme Vám v otázkach technických možností prestavby, prípadne vypracujeme grafický návrh VIZUALIZÁCIU kúpeľne a WC. Grafická vizualizácia Vám vytvorí presný obraz budúcej kúpeľne a WC. Môžeme Vám vytvoriť návrh usporiadania obkladov, dlaždíc, dekoračných prvkov, zriaďovacích predmetov podľa Vašich predstáv.

Osobne grafickú vizualizáciu vrele odporúčam, nakoľko Vám fotorealisticky spracovaný návrh určite doladí Vašu predstavu. Jej nespornou prednosťou určite je, že ak sa rozhodnete niektoré z už vyššie spomínaných možností usporiadania zmeniť v projekte grafickej vizualizácie, nebude to rozhodne nič mimoriadne, no v praxi by po zahájení stavebných prác boli razantnejšie zmeny určite komplikovanejšie.


Výber stavebných materiálov

Pri výbere stavebných materiálov kladieme dôraz hlavne na ich kvalitu. Od 90-tych rokov sa toho na Slovensku veľa zmenilo. Nové trendy zasiahli aj stavebníctvo a to doslova revolučne. Na trh prišli nové stavebné produkty a hmoty, vyžadujúce zvládnuť nové pracovné postupy a pracovné technológie. Tejto zmene sme sa dokonale prispôsobili , vďaka čomu prinášame našim zákazníkom vysoko profesionálnu prácu.

Nové stavebné materiály prinášajú so sebou nové možnosti a svojimi osobitnými vlastnosťami prispievajú k čistejšej práci, pomáhajú urýchľovať realizáciu prestavby, sú stálejšie – trvácnejšie, jedným slovom kvalitnejšie. Pri prestavbe jadra používame stavebné materiály od popredných výrobcov a značiek ako sú Baumit , Knauf, Ytong, Weber terranova, Den Braven, Ceresit, Murexin . 

Kvalitná prestavba sa dá odviesť len s kvalitnými stavebnými materiálmi a profesionálnymi odborníkmi v stavebnom obore.


Typy bytového jadra

Pôvodné bytové jadrá môžeme rozdeliť do niekoľkých kategórií.

 • Panelové bytové jadro
 • Murované bytové jadro
 • Umakartové bytové jadro

Umakartové bytové jadro môžeme ďalej rozdeliť na tzv.

 • T – bytové jadro
 • H – bytové jadro
 • F – bytové jadro

Tieto boli odvodené podľa spôsobu stavania hlavných priečok. Ako príklad uvediem bytové jadro T: stavajú sa dve na seba kolmé priečky do tvaru T. Samozrejme, že existuje ešte mnoho iných druhov, tu sme uviedli len tie najbežnejšie typy.


Zariaďovacie predmety

V dnešnej dobe máme na výber viac ako dosť kúpeľňových doplnkov. Trh je nimi priam presýtený. Záleží len od Vášho vkusu, či sa rozhodnete napríklad pre keramické či chrómové doplnky, či sa rozhodnete pre oblé alebo hranaté tvary. Pri zariaďovaní kúpeľne a sociálnych zariadení rozhodne netreba zabúdať skladovacie priestory. Na tieto účely Vám poslúžia vhodné kúpeľňové nábytky, rôzne poličky na odkladanie hygienických pomôcok, koše na bielizeň a podobne.

Kúpeľňové doplnky, ako sú mydelnička, držiak na pohár, držiak na toaletný papier, držiak na uterák, vešiaky a iné, odporúčam zakúpiť si ich ako sadu alebo kúpeľňový set. Pri výbere však klaďte doraz na kvalitu a pevnosť tovaru. Nechajte pracovať Vašu fantáziu, no netreba zabúdať, že všetkého veľa škodí. Niekedy je menej viac a v jednoduchosti spočíva krása.


Bytové jadro

Tento typ bytového jadra si vyžaduje určitú dávku zdržanlivosti, teda aspoň čo sa týka priestorových nárokov. Je totiž málo pravdepodobné, že by sa dali priečky logicky posunúť smerom von z pôvodného jadra a tým zväčšiť samotnú kúpeľňu.

Priestory bytového jadra, žiaľ majú svoje hranice. Verte nám, my s priestorom čarovať vieme! Vieme, kde hľadať priestor príslušný ku vašim nárokom na komfort. Treba si však správne vybrať koncept samotného priestoru kúpeľne, my Vám poradíme a zrealizujeme vaše predstavy.

Vaňa

Ak si pozrieme návrh rozloženia sanity pôdorys jadra T, ten je len základný. Je to vzor základu. Vy máte možnosť podľa vášho vkusu a vlastného úsudku kombinovať napríklad, umiestenie -tvar -velkosť vane vo Vašej novej kúpeľni. Môžete si vybrať medzi akrylátovou a plechovou vaňou. Každá z nich má svoje výhody aj nevýhody. Akrylátové vane majú rozhodne viac variácii tvarou ako sú : rohové vane, obdĺžnikové – oblé vane, asymetrické vane, 6-uhoľníkové vane atď.

Na druhej strane sú smaltované vane podľa môjho názoru stálejšie, čo sa týka odolnosti povrchu. Pri výbere smaltovanej vane však rozhodne nekupujte najlacnejšie. Osobne by som vrele odporúčal značku Kaldewei, i keď existuje určite mnoho iných špičkových výrobcov smaltovaných vaní. V prípade, ak si chcete dopriať viac komfortu, môžete si zadovážiť tiež hydromasážne vane.

Práčka

V prvom rade by ste sa mali zamyslieť nad otázkou umiestnenia práčky. Väčšina bytov s tzv. Téčkovým jadrom umožňuje inštaláciu práčky v kuchyni, nakoľko je kuchyňa priestorovo postačujúca a neobmedzí to v žiadnom prípade bežný život pri varení atď.

Zväčšili by ste priestor vašej kúpeľne o mnoho, a tým aj vaše možnosti, zariadenia Vašej novej kúpeľne. Samozrejme, ak to okolnosti nedovoľujú, tak budeme práčku inštalovať v kúpeľni podľa vašich požiadaviek.

Sprchový kút

Prípadne sa môžete rozhodnúť pre inštaláciu sprchového kúta vo Vašej budúcej kúpeľni. Tu existuje tiež viacero kombinácii. Sprchový kút sa dá zadovážiť ako set ( vanička + paraván), ale aj samostatne vaničku a paraván. Samotné vaničky existujú v niekoľkých tvarových prevedeniach.

Ako príklad môžeme uviesť tieto typy sprchových vaničiek : pravouhlé, štvrť kruhové, kruhové. Ďalšou variantou je kombinácia murovanej vaničky s paravánom alebo celkovou montážou murovaného sprchového kúta ( obloženého keramickým obkladom ).

Umývadlo

Obdobne to platí aj pri výbere typu umývadla. Umývadlo si môžete zakúpiť samostatné, prípadne už vstavané do skrinky. Tu je opäť dôležité dbať na veľkosť, nakoľko miesta v bytovom jadre nie je nazvyš.

Ja by som odporúčal tretiu alternatívu a to montáž murovaného pultu(obloženého keramickým obkladom ), do ktorého sa zabuduje umývadlo. Táto možnosť poskytuje viac variácii a dá sa skorej prispôsobiť vaším predstavám ako štandardne vyrábané kúpeľňové nábytky.

Osvetlenie

Čo sa týka osvetlenia kúpeľne, je veľmi vhodné využiť možnosť inštalácie bodových svetiel nad zrkadlom, zabudovaných do stropného sadrokartónu. V dnešnej modernej dobe máme nemalý výber bodových svietidiel. Môžete si zaobstarať svietidlá s klasickými halogénovými žiarivkami, alebo úspornými bodovými žiarovkami, či diódovými bodovkami.

Ja osobne uprednostňujem energeticky úsporné žiarovky, i keď sú drahšie, avšak návratnosť investície na seba nenechá dlho čakať. ( príklad 3x50W = 150W – 3x7W = až 7 násobná úspora). Ak by ste sa rozhodli pre diódové osvetlenie, odporúčam pozorne si vybrať typ žiarovky. Na rozdiel od úsporných bodoviek vyžarujú väčšinou studené až modré svetlo.

Zrkadlo

Pri navrhovaní prestavby kúpeľne je dôležité správne zakomponovať zrkadlo. Máte možnosť zaobstarať si rôzne druhy a tvary zrkadiel. Existujú už s predpripraveným osvetlením alebo poličkou. Záleží od vkusu. Je tu ale aj možnosť montáže zrkadla nalepením pomocou špeciálneho lepidla priamo na priečku.

Táto alternatíva má svoju výhodu v tom, že si veľkosť aj tvar zrkadla môžete prispôsobiť keramickému obkladu. Treba si uvedomiť, že veľkosť zrkadla vie rozhodujúcou mierou opticky zväčšiť priestor kúpeľne. V kombinácii so stropným bodovým osvetlením ,ktoré nerozbíja celistvosť priestoru, a murovanou poličkou pod zrkadlom získate kompaktné priestranstvo.

Dvere

Pri rekonštrukcii bytového jadra sa najčastejšie používajú plné drevotrieskové interiérové dvere (trojpántové) olepené fóliou s imitáciou rôzneho dreva. Ako zárubne odporúčame použiť oceľové zárubne CGU 700 (700mm) alebo CGU 600 (600 mm). Samozrejme sú aj iné možnosti. Čo sa týka dverí, existuje množstvo rozličných povrchových úprav, pripadne kombinácia dreva (drevotriesky) a skla.

WC

WC v bytovom jadre ma bežné rozmery 110 x 80 cm. Máte možnosť si zvolit medzi vstavanou a jednoduchou wc misov,kde vam nasi odbornici poradia ktore je vhodnejsie.

 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: Majstri do domu

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Systém hodnotenia:
1 hviezda - Neodporúčam
5 hviezd - Maximálne odporúčam

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu


Vytvorte požiadavku priamo na našej stránke: http://majstridodomu.sk/kontakt/