Potrebujete niečo opraviť, postaviť alebo upraviť? Pomôžeme vám nájsť kvalifikovaných odborníkov na rôzne služby
Navigovať

Rekonštrukcia bytu - logo

Adresa firmy

Mýtna ulica
811 07 Bratislava

Telefónne číslo firmy Telefónne číslo
Email firmy E-mail
Webstránka firmy

http://www.rekonstrukcia-bytu.sk/

Facebook firmy

Pridať hodnotenie

Napísať správu

Rekonštrukcia bytu

Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Sme profesionáli v oblasti rekonštrukcií bytov. Dodržujeme potrebné stavebné postupy. Pracujeme starostlivo, poctivo a pre našich klientov poskytujeme tie najlepšie možné služby. Našimi partnermi sú mnohé stavebniny, kúpeľňové štúdia, architekti, statici, revízny technici a iný špecialisti.

Preferovaná komunikácia: e-mail / osobne / telefonicky

Platobné možnosti: N/A

Často kladené otázky

Prečo by mal zákazník uprednostniť vaše služby pred iným poskytovateľom služieb?

Aké skúsenosti, zručnosti, kvalifikácie alebo školenia z vás robia tú pravú firmu pre vykonanie práce?

Je vaša firma poistená v prípade vytvorenia škody a garantujete zákazníkom spokojnosť so službami vašej firmy?

Čo najskôr potrebujete vedieť, aby ste dokázali zákazníkovi poskytnúť cenovú ponuku?

Rekonštrukcia bytu logo
Otváracie hodiny
Pondelok 9:00 - 17:00
Utorok 9:00 - 17:00
Streda 9:00 - 17:00
Štvrtok 9:00 - 17:00
Piatok 9:00 - 17:00
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené
Otvorené
Overený odborník


Máte záujem o využitie našich služieb? Vytvorte požiadavku alebo nás kontaktujte telefonicky.

Chcete zistiť o našich službách viac? Navštívte naše webové stránky.

V prípade akýchkoľvek otázok, využite možnosť "Napísať správu".

Informácie o spoločnosti

Sme profesionáli v oblasti rekonštrukcií bytov. Dodržujeme potrebné stavebné postupy. Pracujeme starostlivo, poctivo a pre našich klientov poskytujeme tie najlepšie možné služby. Našimi partnermi sú mnohé stavebniny, kúpeľňové štúdia, architekti, statici, revízny technici a iný špecialisti.

Rekonštrukcia bytu poskytuje nasledujúce služby

 • Rekonštrukcia bytu
 • Rekonštrukcia kuchyne
 • Rekonštrukcia kúpelne
 • Rekonštrukcia obývačky
 • Búracie práce
 • Odvoz odpadu
 • Maľovanie + stierkovanie
 • Obklad, dlažba a mozaika
 • Pokladanie podláh
 • Kompletná elektroinštalácia
 • Vodoinštalačné práce
 • Výmena okien a dverí
 • Montážne práce
 • Dovoz materiálov

Rekonštrukcia bytu

Rekonštrukcia

Zrekonštruovať byt je veľmi dôležitým medzníkom v životoch ľudí. My Vám pomôžeme prejsť touto zmenou a zo starého nemoderného bytu spoločne urobíme moderné, pohodlné bývanie.

Ak máte určité prostriedky tak nám o tom povedzte dopredu, aby sme vedeli naplánovať rozsah prác a mohlo Vaše bývanie prejsť rekonštrukciou ako nôž maslom. Dnešný trend za málo peňazí chcieť veľa muziky, popravde bavme sa o primeranej muzike za primerané peniaze. Lákať klientov na úžasné práce, super odborníkov, veľmi lacno a odviesť podpriemernú prácu, ktorá potom pri opravách stojí dva krát toľko ako to urobiť raz a poriadne to nie je naše. My Vám dodáme čo sľúbime v reálnych a dohodnutých termínoch, férový prístup a čestnú dôležitú komunikáciu. Očakávame aj od našich klientov porozumenie, ak si počas prác zvolia mnoho zmien tak je samozrejmé, že termín bude iný a aj výsledná cena sa môže líšiť. Radšej všetko dôkladne prejdeme spoločne ešte pred samotných začiatkom prác a budete mať väčšiu istotu, že na záver budete spokojný. Skúseností máme na rozdávanie a o rekonštrukciách vieme už takmer všetko, kde je znalosť tam je aj cesta.


Rekonštrukcia kuchyne

Kuchyňa

Čo sa stalo so starou dobrou obývacou kuchynkou? Dnes sa považuje za staromódnu, ale určite sa opäť vráti. Celé desaťročia existovala len normovaná vstavaná kuchyňa s plochou 8,5 m2 a s minimálne siedmimi metrami skriňovej steny. S týmto dedičstvom dnes žijú, bývajú a varia milióny ľudí, ale aj majiteľia domov. Preto je najväčší čas sa oddeliť od tejto skupiny a zariadiť si novú modernú kuchyňu podľa najmodernejších trendov. Preto aj naši odborníci Vám vedia presne podľa potreby poradiť a pomôcť, v prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel.: 0940 169 984.

Zoštíhlenie kuchyne

Ak je potrebná renovácia kuchyne, vyplatí sa pozrieť si ponuku veľkých spotrebičov. Existujú totiž sporáky, chladničky a umývačky riadu, ktoré sú menšie ako bežné typy. Výhodné je, keď chladničku alebo rúru zabudujete do výšky očí. Budete mať lepší prehľad a nemusíte sa zohýbať a vrážať do protiľahlej skrinky. Do úzkej kuchyne sú vhodné horné skrinky so žalúziou. Nebudú Vám potom zavadzať nijaké dvere.

Svietidlá v kuchyni

Kuchyňa si vyžaduje dobrú kombináciu svietidiel, pretože osvetlenie musí plniť najrôznejšie úlohy. Je bezpodmienečne nutné, aby ste si poriadne osvetlili svoju pracovnú plochu v kuchyni a vyvarovali sa tak zraneniam. Ako na rozmiestnenie bodových svetiel? Na to Vám už naši odborníci pripravia zostavu, ktorá bude energeticky výhodná, ale aj výkonná.


Rekonštrukcia kúpelne

Kúpeľňa

Kúpeľňa je v mnohých bytoch ešte stále “mokrým kútom”. Pre nájomníkov znamená každé nové zariadenie, ktoré je nad rámec kozmetickej úpravy priestoru, technické vypätie a veľa peňazí, ktoré im po odsťahovaní len zriedka vrátia. Ak je však nevyhnutná renovácia kúpeľne potom treba využiť každú príležitosť na jej vylepšenie.

Vaňa či sprchový kút?

Kto chce v malej kúpeľmi získať miesto, musí zistiť, kde a ako možno ušetriť podlahovú plochu. Táto práca sa začína sa od vane. Tá môže byť kratšia, než je bežných 170 cm, niekedy aj 150 cm. Alebo sa jej možno zrieknuť úplne. Sprcha je predsa zdravšia a spotrebuje sa menej vody.
Možno, že vaňa len stojí na nesprávnom mieste. V úzkych kúpeľniach môžete použiť zvláštny typ rohovej vane. Okrem toho existujú aj asymetrické vane, ktoré sa zužujú tam, kde potrebujete voľný priestor. Vaňa, ktorá sa pri nohách zužuje, poskytuje ten istý komfort ako konvenčný model. Preto aj Vám Naši odborníci vedia presne podľa potreby poradiť a pomôcť, v prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel.: 0940 169 984.

Sprchový kút

Sprchu možno nainštalovať aj do vane. Ochranu proti striekajúcej vode možno umiestniť aj dodatočne. Práve vane zvláštnych tvarov často vytvárajú voľný priestor na doplnkovú sprchu. Komu sa zdá bežná kabína príliš neskladná, môže použiť sprchu s úsporným pôdorysom v tvare štvrťkruhu.

Malý vzhľad kúpeľňu zväčší

Malý priestor treba zväčšiť aspoň zdanlivo. Vhodné je použiť veľké zrkadlo, napríklad na dverách, alebo na voľnej stene. Priestor zväčšia aj väčšie dlaždice a svetlá rôznej farby. Dôležité je, prirodzene, aj správne navrhnuté osvetlenie. Toto všetko Vám vieme navrhnúť a zrealizovať, stačí nás len kontaktovať.


Rekonštrukcia obývačky

Obývačka

Pokiaľ chcete v obývacej izbe len bývať, potom by Ste nemali mať núdzu o miesto – plocha 20 m2 by mala byť dostatočná. Vo väčších priestoroch možno pri dobrom plánovaní umiestniť ešte niečo navyše, napríklad miesto pre Vašu prácu alebo hobby. Keďže možnosť voľného pohybu je práve v obývacej izbe veľmi dôležitá, vyplatí sa pri obstarávaní každého kusu nábytka brať do úvahy aj jeho nároky na miesto. Najlepšie začať pri sedacej súprave.

Preto Vám Naši odborníci vedia presne podľa potreby poradiť a pomôcť, v prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel.: 0940 169 984.


 1. Napíšte hodnotenie k tejto prevádzke ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Hodnotíte: Rekonštrukcia bytu

Vaše hodnotenia pomáhajú používateľom flavio.sk pri výbere firmy, ktorá im zaručí spokojnosť s vykonanými službami. Okrem iného pomáhate aj firmám získať spätnú väzbu, na základe ktorej ju motivujete k udržaniu doterajších kvalít, alebo k vylepšeniu svojich služieb.

Systém hodnotenia:
1 hviezda - Neodporúčam
5 hviezd - Maximálne odporúčam

Ako by ste hodnotili túto prevádzku? *

 ***************
Spokojnosť

Pokyny pre správne hodnotenie

Vaše hodnotenia pomáhajú budúcim zákazníkom v rozhodovaní sa. Stratili ste slová? Máme pre vás niektoré tipy, ktoré máme k dispozícií na udržanie vysokej kvality hodnotení na našej stránke.

Čo robiť:

 • uveďte čo najviac podrobností
 • buďte objektívny
 • skontrolujte si pravopis a gramatiku a až tak zverejnite hodnotenie
 • zanechajte hodnotenie len v prípade, že ste využili služby danej firmy
 • buďte slušný a vyvarujte sa osobným útokom
 • uvádzajte akékoľvek zľavy, darčeky alebo špeciálne ponuky

Čo nerobiť:

 • nespomínajte žiadne iné obchodné mená
 • nezveličujte fakty
 • nespomínajte žiadne krstné mená, rasové útoky alebo akékoľvek hrozby
 • nespamujte a nepropagujte žiadnu reklamu